Okaziooo shitet ose nderrohet me kamjoncin

0 LEK

Shitet nga: Ford 14 Sht 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
Ford
Makina eshte e pa punuar ne shqiperi ne super gjendje shume e paster si nga jasht dhe branda bejm ndrrime dhe me kamjoncin
per me shum tel 0695509905
Leaflet
Në fillim