Ferrari F 360

Shitet nga: Dritan 04 Sht 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ferrari
Modeli
360
Shitet Ferrari F360 me letra shqiptare te paguara deri ne dhjetor 2018 Me timon ne krah te kundert. Per info me shume dhe cmimin kontaktoni ne nr 0684747284
Leaflet
Në fillim