Bmw

7 800 EUR

Shitet nga: Okazione 24 Maj 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
525
Shitet bmw 525 ne gjendje shum te mir me te gjeta dokumetet e paguara viti dhjetor 2006 me start end stop 220 mij km originale makinen mund ta kontrolloni ku te doni shitet dhe nderohet.. 7800 euro. Me ndrim ka cmim tjeter
Okazione
0697674446
Leaflet
Në fillim