Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Seri 5 Të gjitha në Tiranë

518 , 6
520 , 458
523 , 44
524 , 5
525 , 739
528 , 151
530 , 1208
535 , 201
540 , 8
545 , 8
550 , 31

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:21
Linku:
Makina , Tiranë

BMW Seria 5 528i 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 22:31
Linku:
Makina , Tiranë

✅OKAZION✅BMW GT530

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 06:26 Makina , Tiranë

BMW 520d - MSport 2017

36 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 03:29 Makina , Tiranë

Shitet bmw 528i

9 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:35 Makina , Tiranë

BMW 520 -2012-

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 Makina , Tiranë

BMW 520D AUTOMAT(dhe me nderrim)

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:51 Makina , Tiranë

Shitet BMW 528 f10

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:28 Makina , Tiranë

BMW 2008 E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA FULLLLLLLLLLLLL

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:26 Makina , Tiranë

BMW E39 530i benzin 2002 automat 276000 km "Super"

8 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:24 Makina , Tiranë

Shitet BMW 530i Benzine Gaz

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:22 Makina , Tiranë

Bmw 530

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:17 Makina , Tiranë

Seria 5 shitet bmw 535 shitet

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:20 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 535 XDrive M 3.0d ✅OKAZION✅

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:20 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 528i Benzin-Gas

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:26 Makina , Tiranë

BMW 535d

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:13 Makina , Tiranë

Bmw F11 535xd X- DRIVE seria 5 M-POWER - PACKET

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:37 Makina , Tiranë

Bmw 520.525.530.535 shiten disce bmw

130 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 18:22 Makina , Tiranë

BMW 5 M-PACKAGE

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Dje 18:06 Makina , Tiranë

BMW 528i 2012 (3.0 Benzine + Gas ) Okazion

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:13 Makina , Tiranë

bmw gt 535 naft okazion

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:13 Makina , Tiranë

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:01 Makina , Tiranë

bmw okazjon

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:46 Makina , Tiranë

bmw automat

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:35 Makina , Tiranë

Bmw 530D

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:20 Makina , Tiranë

BMW E PERSONALIZUAR

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:56 Makina , Tiranë

BMW seria 5 528I 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:04 Makina , Tiranë

Bmw 525D

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:13 Makina , Tiranë

BMW 525 NAFT AUTOMAT VITI 2008 nderrohet

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:10 Makina , Tiranë

BMW 528 Benzin Behet me gaz 100%

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:14 Makina , Tiranë

OKAZION BMW SERIA 5 525i BENZIN-GAZ LOOK M AUTOMAT ����

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:53 Makina , Tiranë

Shitet BMW 530d

4 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:31 Makina , Tiranë

Okazion BMW ndrrohet me makin me te re

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:51 Makina , Tiranë

E60

7 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:32 Makina , Tiranë

Smart Center

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:21 Makina , Tiranë

BMW Seria 5 528i 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:04 Makina , Tiranë

SHITET BMW SERIA 5 528i 3.0 BENZINE+GAZ 2011

13 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:19 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 520 nafte 2.0

11 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 03:58 Makina , Tiranë

Bmw Seria 5 M paket

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 22:49 Makina , Tiranë

Bmw 535d packet M 400hp

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 22:31
Linku:
Makina , Tiranë

✅OKAZION✅BMW GT530

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 15:19 Makina , Tiranë

BMW 535d , Automat, Full Options

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 14:46 Makina , Tiranë

Bmw

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 14:43 Makina , Tiranë

BMW seria 5

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Qer 13:44 Makina , Tiranë

BMW 535d xDrive M Package

25 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Qer 13:34 Makina , Tiranë

Bmw

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Qer 13:34 Makina , Tiranë

SHITET BMW F10 SERIA 5 look M

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 13:08 Makina , Tiranë

OKAZION 6900 euro

6 900 EUR

31 Maj 23:15 Makina , Tiranë

Bmw 530d F10 gjendje perfekt

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:12 Makina , Tiranë

Shitet bmw serie 5 e60 525d

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 18:30 Makina , Tiranë

Bmw e34 turbo !!!!OKAZION!!!!

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione