Shitet BMW 330 coupe

8 000 EUR

Shitet nga: Keli 28 Mar 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
330
BMW 330 coupe M3, e modifikuar sport. Kambio tip tronik, dhe me nos, goma sport (tip ferrari) . Makina eshte ne gjendje perfekte e sapo ardhur nga Zvicra.
E sapo targuar.
Leaflet
Në fillim