U SHITTTT. BMW Seria 1 120 I. viti 2005 full

5 300 EUR

Shitet nga: Bmw 30 Sht 04:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
120
🇨🇭BMW Seria 1 120 I. viti 2005 full opsion.🇨🇭
Makina eshte e sapo ardhur nga Zvicra e pa perdorur fare ne Shqipëri dhe e sapo targuar me te gjitha letrat e prera deri me 13.08.2020.
Makine eshte ne gjendje super super te mire dhe shume e paster pa asnje lloje gervishje si jashte dhe brenda.
🇨🇭Kater goma 100% te reja te sapo vendosura.
🇨🇭Kambio Automatike +\- tronik
🇨🇭Audio cd Aux
🇨🇭Navigator
🇨🇭Bagazhier
🇨🇭Bluetooth
🇨🇭Telefon.
🇨🇭Pasqyra me palosje
🇨🇭Xenon bi xenon, feneret me rrathe
🇨🇭Drita led te dorezat e dyerve
🇨🇭Baxha xhami
🇨🇭Komanda ne timon
🇨🇭Pilot automatik.
🇨🇭Sensor Parkimi
🇨🇭Serdilje confort+ Fryrje
E theksoj makina nuk ka nevoje per anje cent eshte akulll.
Çemimi 5300 euro i diskutushem
🇦🇱Tel:0694083007
Leaflet
Në fillim