Bmw seria 1 viti 2005 118 d

48 000 EUR

Shitet nga: Bmw 10 Qer 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Makina eshte ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet te kryera ne kohe dhe te rregullt.
Dy gomat e para jane te reja ..
Makina posedon sensor parkimi mbas
Sedilje me ngrohje
Ndezje start and stop
Kamio manuale me 6 marrshe
Letrat te paguara deri ne tetor
Makina eshte shum potenciale por dhe ekonomike ne llojin e saje
Cmimi eshte i diskitueshem
Leaflet
Në fillim