BMW X5 dizel

5 000 EUR

Shitet nga: BMW X5 16 Jan 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
BMW
Modeli
2002
Shitet makine BMW X5 me nafte dhe e ka timonin ne krah te kundert shitet ose nderrohet me Mercedes benz eshte nje cmim I diskutushem
Leaflet
Në fillim