Audi Q7 Sline Full

13 500 EUR

15 500 EUR

Shitet nga: Doni 27 Pri 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Audi
Modeli
Q7
Shitet Audi Q7 S-line brenda dhe jashte nga fabrika.
-) Viti i prodhimit: 2007.
-) Kambio: Automatike tiptronic me marsha ne timon.
-) Timon lekure origjinale me vrima S-line.
-) Sedilje elektrike me ngrohje S-line gjysem lekure dhe gjysem kamosh (alcantara).
-) Kondicionimi: klima me kater zona (quatro zonale) para dhe mbrapa.
-) Kompjuter bordi CD, DVD, MP3 dhe navigatori funksional.
-) Blindspot.
-) Jastek Ajri.
-) Tavan Xhami
Makina eshte full, ne gjendje te shkelqyer si nga ana motorike dhe xhenerike. Nuk ka nevoje per asnje servis apo sherbim pasi cdo gje e ka ne gjendje te shkelqyer.
Leaflet
Në fillim