Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vendbanime me Qera | Njoftimet ne Durrës


Njoftime per Vendbanime me Qera ne Durrës. Gjeni Vendbanime me Qera ne Durrës, apo edhe ne qytetet tjera si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Vendbanime me Qera ne Durrës në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni vendbanimin ideal.Sot 00:26 ,

Me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Dje 17:05 ,

Qera 3+1+2 • Mobiluar hyrje me vete • 250€ ✅

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 16:56 ,

�� APARTAMENT ME QERA 1+1 �� LAGJA 13, DURRES

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Dje 16:56 ,

�� APARTAMENT ME QERA 2+1 ��VOLLGA, DURRES

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 16:22 ,

Apartment qera Ditore Shtepi pushimi

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 14:40 ,

⭕️Durres!! Apartament Me Qera Ditore+Javore⭕️

1 EUR / javor

Numri i dhomave: 2
Dje 13:49 ,

SUPER APARTAMENT 2+1 + GARAZH ME QERA VOLLGA DURRES

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 13:33 ,

SHITET APARTAMENT IS RAJONI DURRES

37 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 13:29 ,

SUPER APARTAMENT ME QERA CURRILA DURRES

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 13:29 ,

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE PORTIT

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 13:26 ,

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 PRANE BASHKISE

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 13:20 ,

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE CURRILA

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 13:17 ,

Apartament me qera 2+1+2 prane Blue Star

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 13:17 ,

Jepet me qera apartament 2+1 prane ish Rajonit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 13:08 ,

SHTEPI ME QERA VOLLGA DURRES

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 12:53 ,

SUPER APARTAMENT ME QERA CURRILA DURRES

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 12:50 ,

Jepet me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:48 ,

APARTAMENT 1+1 ME QERA PLAZH DURRES

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Dje 12:44 ,

Jepet me qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 12:01 ,

jepet me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 11:48 ,

Shitet ose Qera

180 000 EUR Çmimi me zbritje

Dje 11:39 ,

Apartament plazh me pamje nga deti

90 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 11:36 ,

Apartament 1+1 Me Qera, Prane Bashkise

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 11:35 ,

JEPET ME QERA 2+1 TEK SHKOLLA MUZIKES

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 11:11 ,

SUPER APARTAMENT 3+1+2 ME QERA QENDER DURRES

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 11:03 ,

APARTAMENT 1+1 ME QERA QENDER , DURRES

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

Dëshironi të zhvendoseni në Vendbanime me Qera ne Durrës ? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Vendbanime me Qera ne Durrës në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Vendbanime me Qera ne Durrës


Nëse je duke kërkuar për Vendbanime me Qera ne Durrës MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Vendbanime me Qera ne Durrës të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Vendbanime me Qera ne Durrës në MerrJep.al


Posedoni Vendbanime me Qera ne Durrës? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.

  • qera në kategorinë Apartamente
  • qera në kategorinë Vendbanime
  • qera në kategorinë Apartamente
  • qera në kategorinë Apartamente
  • Qera në kategorinë Shtëpi
  • Qera në kategorinë All Category
  • Qera në kategorinë Makina | Saab
  • Qera në kategorinë Biznes dhe punë
  • qera në kategorinë Makina
  • qera në kategorinë Apartamente

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione