Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vendbanime me Qera | Njoftimet ne Durrës


Njoftime per Vendbanime me Qera ne Durrës. Gjeni Vendbanime me Qera ne Durrës, apo edhe ne qytetet tjera si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Vendbanime me Qera ne Durrës në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni vendbanimin ideal.Dje 10:39
Linku:
Apartamente  ·  Durrës

Apartament 2+1 me qera, Durres

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100

Sot 12:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 2+1+2

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 12:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 1+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 12:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 2+1

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 12:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET APARTAMENT 1+1 PER QIRA NE PLAZH !!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA !

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 11:59 Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA, PAMJE BALLORE DETI !

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:59 Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA !

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 11:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepe t me qera apartament per qira tek blloku ne plepa !

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 11:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Qera, Apartament 1+1, Plazh, Rrota e Kuqe

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Pamje Deti, Vollga, Durrës

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar
Sot 11:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Qera, Apartament 1+1, Plazh-iliria, Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 11:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Vollga, Durrës

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 11:57 Apartamente  ·  Durrës

Jepet apartament me qera Shkembi i kavajes Kamelia

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 11:57 Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 I SAPO MOBILUAR NE VOLLGA !

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:55 Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PAMJE DETI BALLORE !

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:52 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI ROTONDO,

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QERA KATI I DYTE I NJE SHTEPIE PRIVATE NE ISH KENET

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 11:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1 NE PLAZH!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 11:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 QENDER DURRES!

320 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:38 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Qera, Apartament 2+1, Vila e Zogut, Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 11:38 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Ish Urt, Durres

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 11:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 2 + 1 VOLLGA - DURRES

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 11:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 ,VOLLGA - DURRES

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 11:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QERA 1 + 1, VOLLGA DURRES

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 11:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera 2 + 1 Vollga - Durres

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 11:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 2 + 1 POLIKLINIKA - DURRES

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 11:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT QENDER - DURRES

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
Sot 11:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT ISH RAJONI POLICISE - DURRES

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
Sot 11:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT TE POLIKLINIKA - DURRES

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 11:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 2 + 1 TREGU INDUSTRIAL - DURRES

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 11:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 VOLLGA - DURRES

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 11:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET HOTEL ME QERA NE GJIRIN E LALEZIT VIJE E PARE

3 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 11:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera 1+1

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 11:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera 1+1 ne Vollga

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 11:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 2+1

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 11:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera 1+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 11:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera 2+1 prane qendres se Durresit

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 11:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Qera, Apartament 2+1, Plazh Iliria, Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 11:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet apartament 1+1

59 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 11:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera 1+1 ne qender te Durresit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar

Dëshironi të zhvendoseni në Vendbanime me Qera ne Durrës ? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Vendbanime me Qera ne Durrës në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Vendbanime me Qera ne Durrës


Nëse je duke kërkuar për Vendbanime me Qera ne Durrës MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Vendbanime me Qera ne Durrës të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Vendbanime me Qera ne Durrës në MerrJep.al


Posedoni Vendbanime me Qera ne Durrës? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione