Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Shtepia qera | Tiranë | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepia qera,kategori Apartamente,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shtepia qera All | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Jan 14:20
Link:
Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qera prane Spitalit Amerikan 2, Tirane

350 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2

Yesterday 18:04 Apartamente , Tiranë

2+1 qera te qendra Kristal

600 EUR / monthly

Numri i dhomave: 3,5
Yesterday 17:25 Apartamente , Tiranë

Qera Elitare: 3+1+2 WC (Fiks te AIR STADIUM, me Pamje**)

2 000 EUR / monthly

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Online
Yesterday 16:59 Apartamente , Tiranë

Hera e Pare me Qera: 1+1+*Kuzh, me Vete (Rr. Barrikadave)

700 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2,5
Online
Yesterday 14:10 Real estate agency Apartamente , Tiranë

Jepet Me Qera Shtepi Private 3+1 Tek Pallati I Brigadave (ID

450 EUR / monthly

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
Online
Yesterday 14:10 Real estate agency Apartamente , Tiranë

Jepet Me Qera Shtepi Private 3+1 Tek Pallati I Brigadave (ID

550 EUR / monthly

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Online
27 Jan 14:20
Link:
Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qera prane Spitalit Amerikan 2, Tirane

350 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2
26 Jan 13:56 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera ditore "Te Johani"

35 EUR / daily

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
22 Jan 10:57 Apartamente , Tiranë

JEPET SHTEPI ME QERA NE ALIDEM 2+1

220 LEK / monthly

Numri i dhomave: 2
22 Jan 00:21 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera ne don bosko

450 EUR / monthly

Numri i dhomave: 3
20 Jan 17:59 Apartamente , Tiranë

Shitet shtepia

140 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
20 Jan 13:53 Apartamente , Tiranë

Apartamenti Jepet me Qera 2+1+Bllk tek Leonora Spa

500 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
17 Jan 15:40 Apartamente , Tiranë

Qera, apartament 1+1, Rr.5 Maji, 32.000 leke

32 000 LEK / monthly

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
16 Jan 22:11 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 1+1,prapa Shkollës Marin Barleti

30 000 LEK / monthly

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
15 Jan 14:07 Apartamente , Tiranë

Shitet shtepia

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
13 Jan 19:19 Apartamente , Tiranë

Ofrohet Apartament Me Qera Ura e Beshirit

20 000 LEK / monthly

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
13 Jan 12:38 Apartamente , Tiranë

Shtepi Per Qera, Rruga Durresit !

480 EUR / monthly

Numri i dhomave: 1
10 Jan 14:25 Real estate agency Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Asim Vokshi, ID 4231230

600 EUR / monthly

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
10 Jan 10:18 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera (kati 2 i nje vile) ASTIR

32 000 LEK / monthly

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
07 Jan 21:43 Apartamente , Tiranë

Shitet shtepia

61 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
28 Dhj 16:54 Real estate agency Apartamente , Tiranë

Super Apartamente 2+1 me qera te Sheshi Willson, ID 42214319

700 EUR / monthly

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
27 Dhj 14:24 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera 2+1 tek Siri Kodra 25.000 All

250 LEK / monthly

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Online
26 Dhj 17:10 Apartamente , Tiranë

Apartamenti Jepet me Qera 2+1+A+Blk tek Posta Qendrore

600 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
24 Dhj 15:01 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT + PARKIM, PRANE LIQENIT

750 EUR / monthly

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
22 Dhj 15:04 Real estate agency Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko, (ID 42214330)

450 EUR / monthly

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
20 Dhj 23:30 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1.25000 LEKE.NENSTACIONI SIRI KODRA

25 000 LEK / monthly

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
17 Dhj 15:06 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT PRANE LIQENIT

750 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
16 Dhj 17:25 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT TE KOMNA E PARISIT

750 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
16 Dhj 14:38 Apartamente , Tiranë

QERA Apartament 1+1 Ali Dem ish Markata ( tek Credins Bank)

300 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
14 Dhj 08:21 Apartamente , Tiranë

Jepet Apartament Me Qera

20 000 LEK / monthly

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
12 Dhj 19:33 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Unaza E Re 400 € /Muaj

400 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2
09 Dhj 10:54 Apartamente , Tiranë

Qera Apartament 2+1, Unaza e Re

400 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2
07 Dhj 10:37 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament i ri i pabanuar me pare ne kompleks

350 EUR / monthly

Numri i dhomave: 3
06 Dhj 22:20 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament i ri i pabanuar me pare ne kompleks

350 EUR / monthly

Numri i dhomave: 3
Online
05 Dhj 11:27 Apartamente , Tiranë

Apartament ne shitje

125 000 EUR

30 Nën 17:03 Apartamente , Tiranë

ME QIRA APARTAMENT 2+1+2+POST PARKIMI “Touch of the Sun”

1 300 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
30 Nën 12:13 Real estate agency Apartamente , Tiranë

Apartamente 2+1 me qera Bulevardin Zogu i Pare,

1 000 EUR / monthly

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepia qera | All | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information