Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Disje audi - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Automjete , 288
Të tjera , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Disje audi,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Disje audi Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 03:26 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 3.0T SUPERCHARGED

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:15 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Okazion Audi A6 2013

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
15 Qer 09:39 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

DISJE DISQE ALUMINI

55 EUR Çmimi me zbritje

04 Qer 16:16 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Goma + Disje R16 W203 benz

150 EUR

26 Maj 11:01 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai sonata 2015 100% gaz

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Maj 00:01 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 viti 2016 20 tdi

14 900 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Maj 14:51 Makina  ·  Audi  ·  S8  ·  Tiranë

Shitet Audi S8 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 12:42 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai sonata 2015 100% Vetem Gaz Okazion

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 16:11 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disje 18 Audi

300 EUR Çmimi me zbritje

11 Pri 23:42 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

OKAZION❗️❗️❗️14700€ A6 2016

14 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 17:45 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

A6 viti 2016 2.0 tdi 190 ps i sapo ardhur

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 22:12 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 C6

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 19:39 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

u shiten

150 EUR Çmimi me zbritje

11 Mar 21:57 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Mar 09:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

Mercedes benz evo

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Mar 09:33 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 11:53 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Okazion Audio A6 2.4 Benzin 2006

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 23:09 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet S4

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 19:01 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

shitet

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 22:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S CLASS W222 550 BITURBO LOOK 63 2020 (77.000) KM

38 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Shk 21:07 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Shitet

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 00:02 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

����toyota corolla 1.4 naft����

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 11:58 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disje 18' Audi

300 EUR Çmimi me zbritje

22 Jan 13:29 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 01:16 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Shitur

150 EUR

13 Jan 15:15 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet audi a6

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 01:38 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

SHITET AUDI A3 (170) HP STAGE 1

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 12:00 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai sonata 100% Gaz

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Jan 15:44 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUDI A3 AUTOMAT OKAZION

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 07:46 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Audi A7 3XSline

17 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Dhj 22:14 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

AUDI A8L SUPER FULL!

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 22:09 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 MATRIX 2016

17 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 09:45 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Audi Q3 2.0TDI quattro S tronic

13 400 EUR

16 Dhj 13:31 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 benzin /gaz princee

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 17:51 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Toyota Yaris 1.4 naft

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 19:59 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet okazion

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Dhj 15:14 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

SHITET AUDI A6 FUNDI I 2015 ME STAGE 2 EURO 6B

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 10:18 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet audi

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Tet 22:37 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Audi A5 SPORTBACK S LINE

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
23 Tet 23:29 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Audi a7

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 14:23 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shes disje plus goma 18inch Audi 2015

450 LEK

06 Tet 12:50 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3

3 800 EUR

04 Tet 19:06 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Okazion

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 20:20 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Sht 15:01 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

fiat punto 1.3 naft

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 01:37 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Audi A5 S-Line Fabrike

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 10:24 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Fiat Punto 1.3

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 10:16 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

����Audi Q5 S line ����

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Disje audi | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione