Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kafshë shtëpiake Të gjitha në Tiranë

Qen , 5889
Mace , 619
Shpendë , 179
Të tjera , 123

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë shtëpiake,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:56
Linku:
Mace , Tiranë

British

19 Mar 14:41
Linku:
Qen , Tiranë

Shitet

70 EUR


22 Maj 23:07 Qen , Tiranë

Qen pitbull

80 EUR

22 Maj 22:07 Qen , Tiranë

shitet

50 EUR

22 Maj 21:47 Mace , Tiranë

Cift Mace Siameze

300 EUR

22 Maj 21:39 Mace , Tiranë

Cift macesh Siameze

300 EUR

20 Maj 22:15 Qen , Tiranë

Qen Sharri

200 EUR

17 Maj 20:16 Qen , Tiranë

QEN STANI

15 Maj 14:25 Mace , Tiranë

nje kotele leshatore

30 000 LEK Çmimi me zbritje

15 Maj 14:13 Mace , Tiranë

kotele 1 miajshe leshatore

22 EUR

15 Maj 13:49 Qen , Tiranë

Haski

80 EUR

12 Maj 20:48 Qen , Tiranë

Rottwiler

10 Maj 15:13 Qen , Tiranë

Pit bull Staffy

10 000 LEK

09 Maj 14:06 Qen , Tiranë

Qen Pastor gjerman i paster

05 Maj 18:25 Qen , Tiranë

Mini Spic

25 000 LEK

05 Maj 08:37 Mace , Tiranë

kotele shiten dy kotele tre javshe

32 EUR Çmimi me zbritje

04 Maj 12:38 Qen , Tiranë

Qen Pastor gjerman i paster

02 Maj 16:32 Qen , Tiranë

Klysh presa canario rrac e paster 100%

400 EUR

01 Maj 19:05 Qen , Tiranë

Akita Amerikan

40 000 LEK

01 Maj 16:29 Qen , Tiranë

Qen

350 EUR

30 Pri 20:03 Qen , Tiranë

Zagar gjuetie

100 EUR

28 Pri 22:13 Qen , Tiranë

shitet qen molos

150 EUR

28 Pri 21:05 Qen , Tiranë

qen

250 EUR

28 Pri 11:22 Qen , Tiranë

Shitet qen i rraces chow chow

400 EUR

26 Pri 14:35 Shpendë , Tiranë

Kafaz gardeline

4 000 LEK

25 Pri 19:49 Qen , Tiranë

Pitbull

25 Pri 14:09 Qen , Tiranë

Qen Pit Bull 2Vjec

120 EUR

23 Pri 02:02 Shpendë , Tiranë

kanarina

20 Pri 17:30 Qen , Tiranë

qen labrador

11 000 LEK

20 Pri 16:02 Qen , Tiranë

Qen Pitbull

150 LEK

20 Pri 09:41 Peshqi dhe akuarium , Tiranë

Akuarium i madh

15 000 LEK

18 Pri 18:11 Qen , Tiranë

Qen dalmat femer

15 000 LEK

15 Pri 21:14 Qen , Tiranë

Klysh Sharrit

90 EUR

15 Pri 16:45 Qen , Tiranë

Qen labador

1 000 LEK

12 Pri 10:20 Peshqi dhe akuarium , Tiranë

Lule natyrale akuariumi

80 000 LEK

11 Pri 17:55 Qen , Tiranë

Labrador 7 jave

15 000 LEK

11 Pri 12:23 Qen , Tiranë

Qen rottweiler

180 EUR

10 Pri 09:46 Peshqi dhe akuarium , Tiranë

Peshq te kuq

150 LEK

07 Pri 21:22 Qen , Tiranë

Pitbull terrier

40 LEK Çmimi me zbritje

07 Pri 09:41 Qen , Tiranë

Shes Pit bull

100 EUR

07 Pri 09:12 Qen , Tiranë

Shes pitbull terrier

10 000 LEK

04 Pri 18:10 Qen , Tiranë

Shih Tzu + Maltes

04 Pri 18:02 Qen , Tiranë

Haski

220 EUR

04 Pri 17:06 Qen , Tiranë

English Bull Terrier

400 EUR

31 Mar 15:56 Qen , Tiranë

Rottweiler GSD Mix

100 EUR

30 Mar 12:38 Qen , Tiranë

pitbull

150 EUR

29 Mar 22:17 Qen , Tiranë

Qen terrier

200 EUR Çmimi me zbritje

28 Mar 22:14 Peshqi dhe akuarium , Tiranë

Akuarium

55 000 LEK

24 Mar 15:45 Qen , Tiranë

Kelysh Pug

300 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë shtëpiake në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione