Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

S class - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shkodër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe S class,kategori,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj S class Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf viti 2013��2.0 full

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Shkodër

Super Okazion

3 599 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 07:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Shkodër

CLS 250��viti 2014 full

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Shkodër

CLS 250��2014 full

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

benz 2013��c220 full

11 390 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Pri 19:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

W203

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Pri 18:28 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Shkodër

Toyota Rav4 2010 - Automat

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 09:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Shkodër

Mercedes benz s class

38 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 15:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Shkodër

Mercedes S Class 320 long shitët nga pronari

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: > 500 000
17 Pri 01:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Shkodër

S Class Mega lluks

10 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 00:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Shkodër

S Class Mega Full

10 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 18:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Shkodër

C class

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 14:40 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Shkodër

Discovery 1 Tdi, Super Gjendje

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 05:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

shitet per arsye mos

4 300 EUR

08 Pri 12:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

SHITET PASSAT -98 GJENDJE SHUME TE MIRE!!!

200 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Pri 10:36 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Shkodër

Range Sport 4.4 Nafte Full Me Dogan����✅

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Pri 10:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Shkodër

Mercedes ML 350 Bluetec 2010 Me Dogan ����✅

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 23:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Shkodër

Mercedes Benz E Class 300 CDI Naftë Full 2011 Automat

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 19:34 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Shkodër

PIAGGIO CIAO TUNING!

1 499 EUR Çmimi me zbritje

04 Pri 22:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

W203

4 300 EUR

27 Mar 00:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Shkodër

↘️Mercedes Benz S-class 350d lungo individual 2018

53 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Mar 16:25 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkodër

Audi Q5 2.0 tdi Sline

11 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 20:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Shkodër

• Mercedes Benz S class 350d Lungo Look 63 Amg 2020

39 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 01:46 Pjesë këmbimi  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Shkodër

Timon S class 07-13

230 EUR

07 Mar 00:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Shkodër

S class

8 000 EUR

06 Mar 17:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Shkodër

S class

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Mar 16:09 Makina  ·  Acura  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

S Class

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Mar 15:29 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Shkodër

Disqe 17 mercedez benz

150 EUR Çmimi me zbritje

25 Shk 09:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Shkodër

S class 350 nafte ��������

28 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 11:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Shkodër

S CLASS

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 11:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Shkodër

S Class

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 08:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Shkodër

Mercedes benz s class 320 long 247000 km full full

9 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 20:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Shkodër

S class S350D

12 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Shk 01:49 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Shkodër

Disqe goma michelin 235/55/17

240 EUR

25 Jan 17:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Shkodër

‼️Mercedez S320 presidencial‼️

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 02:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Shkodër

Mercedes Benz S 320 Long. Shitet nga pronari

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 22:31 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Shkodër

Timon druri per S class

1 EUR

03 Jan 14:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Shkodër

shitet

30 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
26 Dhj 17:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Shkodër

S Class Mercedes Benc Rexhin

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Dhj 11:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Shkodër

S Class 320 CDI Mercedes Benc Rexhin

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Dhj 15:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Shkodër

S Class 320 CDI Mercedes Benc Rexhin

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Dhj 20:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Shkodër

Shitet S class w221

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Dhj 18:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Shkodër

S Class 320 CDI Mercedes Benc Rexhin

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Dhj 19:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Shkodër

S Class Mercedes Benc Rexhin

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Dhj 10:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Shkodër

S class Mercedes Benc Rexhin

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Dhj 01:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Shkodër

S class 320 CDI Mercedes Benc Rexhin

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Dhj 03:20 Të tjera  ·  Shkodër

shiten

450 EUR

05 Dhj 14:02 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Shkodër

Kompresor jastekesh per Ml dhe S class

100 EUR

04 Dhj 18:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Shkodër

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj S class | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • S class në kategorinë Makina
  • S class në kategorinë Makina | Land Rover | Range Rover Evoque
  • S class në kategorinë Pjesë këmbimi
  • s class në kategorinë Makina | BMW | Seri 5
  • S class në kategorinë All Category
  • S class në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 270 | C-Class
  • s class në kategorinë Makina | Hyundai | Santa Fe
  • s class në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | GLE-Class
  • s class në kategorinë Automjete
  • S class në kategorinë Makina | Audi | A3

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione