Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vw polo - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Krujë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vw polo,kategori,ose lokacione Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj vw polo Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Krujë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Krujë

Mercedes Benz E 280 4 MATIC Benzin/Gaz ����

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:21 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Krujë

Ford mondeo

1 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 16:36 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Krujë

Audi A3 2014 2.0 Nafte S-Line Optik RS3 ✨

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
30 Maj 18:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Krujë

CC - 2.0 TDI Automat Super Gjendje

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 09:33 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Krujë

Shitet Volvo s80 2.5 Turbo Benzine-Gaz���� Automat

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 22:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Krujë

C300 AMG Line Full RWD

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 17:01 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Krujë

fiat punto

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 11:39 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Krujë

Golf 5 Manual 2.0 tdi ( Gjendja 10/10 ) Tip top ✨��

3 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
18 Mar 13:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

Mercedes Benz C220

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 17:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Krujë

Vw polo 1.4 tdi 2008

1 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Mar 13:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Krujë

WV POLO

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Jan 16:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Krujë

OKAZIONN E250 2014 facelift LOOK AMG

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Jan 23:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Krujë

Mercedes Benz S Class 350 Benzine 2008 ( Nga Zvicra )

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
17 Dhj 10:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Krujë

E250 2014 facelift LOOK AMG

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Dhj 20:44 Makina  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Krujë

Fiat

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 15:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Krujë

Mercedes Benz GLK 250

11 500 EUR Çmimi me zbritje

20 Sht 07:47 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Krujë

Bmw 535i F10 lci 2016

19 500 EUR

05 Korr 13:29 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Krujë

Rrisni ndjekesit

25 Qer 10:54 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Krujë

Range Rover Sport 2015 R Dynamic ( ardhur nga zvicra ����)

28 430 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
22 Qer 16:24 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Krujë

Volvo S60 2.4 Automat ( Gaz/Benzine) SAPO TARGUAR ����

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
01 Qer 02:42 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Krujë

Shitur !Mercedes Benz GLK 220 CDI nga Zvicra ����

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
13 Maj 14:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Krujë

Polo

3 199 EUR

11 Maj 13:44 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Krujë

disqe ac schnitzer 17

250 LEK

08 Pri 16:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Krujë

Evo Okazion

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 14:14 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Krujë

OKAZION Audi A5 3.0 Quattro Diesel Look S Line

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
23 Shk 21:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Krujë

A class 2009 nafte manual

2 500 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:45 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Krujë

(U SHIT) Range Rover Vogue 4.4 Ardhur nga Zvicra ����

36 888 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
19 Shk 12:41 Shtëpi  ·  Krujë

OKAZION Shitet shtepi 1KM larg Aeroportit .

100 000 EUR

Numri i dhomave: 5
13 Shk 09:09 Shtëpi  ·  Krujë

Shitet Okazion shtepi ne nikel te krujes plus toke…

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 100
30 Nën 20:24 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Krujë

❗️U SHIT❗️Range Rover Sport 4.4 SDV8 ���� Me targa Zvicre

31 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
11 Sht 21:49 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Krujë

Pjese golf 4 dhe sharan

10 Gush 21:49 Makina  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Krujë

Okazion Opel 2.0 nafte

4 809 EUR

05 Korr 22:01 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Krujë

Pjese kembimi te perdorura Tel.0682254941

1 LEK

17 Maj 13:11 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Krujë

Pjese kembimi te perdorura Tel.0682254941

1 LEK

18 Dhj 13:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Krujë

Shitje VW Polo dizel

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 14:49 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Krujë

Ford

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 22:37 Kafshë në fermë  ·  Krujë

lepuj

04 Nën 19:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Krujë

VW Polo dizel

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Nën 19:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Krujë

Shitet vw polo

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 20:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Krujë

SUPER OKAZION

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Qer 15:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Krujë

OKAZIONN A-CLASS 2006 AUTOMAT

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 09:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Krujë

Vw polo 1.4 nafte

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 22:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Krujë

Vw polo 1.4 nafte T DI

2 799 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 15:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Krujë

Shitet vw polo 1.4 nafte

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 23:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Krujë

VW Polo benzin

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 17:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Krujë

Golf 4, 1.9 tdi(i), 2001

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 10:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Krujë

vw polo 1.0 benzin 4 dyer 1995

670 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 10:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Krujë

shitet ose ndrrohet vw polo 1.0 benzin 650€

650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vw polo | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione