Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitje apartamentesh ne durres

Po kërkoni hyrje ne shitje durres? Gjeni të listuar në MerrJep.al qindra njoftime për apartamente ne shitje durres. Gjithashtu ju do të gjeni të reklamuar jo vetëm apartamente në qytetin e Durrësit por edhe në zonat për rreth si apartamente ne shitje qerret.


Nëse ju dëshironi të shikoni njoftime për shitje apartamentesh ne durres apo në zonat e tjera sic është gjiri i lalzit apartamente ne shitje mjafton të bëni kërkimin tuaj në MerrJep.al. Mos humb më kohë, por filloni kërkimin.

03 Qer 09:12
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 me garazhd ne golem

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 22:12
Linku:
Apartamente , Durrës

Aprt.2+1 me pamje deti/ vije e pare

158 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90

Sot 11:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shtepi private ne shitje, Shkozet

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Sot 11:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Te Markata

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 11:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet, Garsionere, Golem, Durres

39 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 11:42 Apartamente , Durrës

SHESIM GARSONIERE , GOLEM!

57 200 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:39 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 1+1 , GOLEM!

78 100 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:37 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Pamje Deti, Golem, Durres

76 800 EUR

Numri i dhomave: 1

Nëse jeni duke kërkuar për “shitet apartament durres”, keni ardhur në vendin e duhur. Ne kemi një numër të madh të banesa ne shitje durres, të gatshme për t'u blerë tani. Këto apartamente ofrohen në çmime të arsyeshme, duke ju mundësuar të blini shtëpinë e ëndrrave tuaja në një nga qytetet më të bukura bregdetare të Shqipërisë.


Përveç apartamente ne durres per shitje, ne gjithashtu ofrojmë hotel ne shitje durres, garsoniere ne shitje durres dhe prona komerciale në disa prej zonave më të kërkuara të qytetit. Ndaj, nuk do të ketë asnjë vonesë në gjetjen e objektit të saktë për nevojat dhe buxhetin tuaj.


Gjithashtu ju mund të gjenin në komplekset e mrekullueshme të gjiri i lalzit apartamente ne shitje lura 1 apo dhe san pietro apartamente ne shitje. Qerret është gjithashtu një nga zonat më të njohura për plazhet e tyre të mrekullueshme dhe ambjentin e qetë bregdetar dhe ju mund të gjeni apartamente ne shitje qerret me çmime okazion.


Duke qënë se Durrësi nuk është një qytet shumë i shtrenjt ju keni mundësinë të gjeni okazion apartament durres.


Mundësi investimi e shkëlqyer: Apartamente ne shitje durres okazion në MerrJep


Më zhvillimin që po merr jeta dhe me bukuritë që ka qyteti i Durrësit, blerja e një prone çfardo atje (hotel në shitje durres) është një mundësi e shkëlqyer investimi. Apartamente ne shitje durres 2022 ëshë një kërkim që u bë shumë shpejt popullor për shkak të kërkëses dhe benefiteve të medha që ofron të ky investim në Durrës. Për të gjetur apartamentin perfekt për ju do t’ju këshillonim të kërkonit ndihmen e agjensi imobiliare durres, të cilat mund ti gjeni lehtësisht duke klikuar këtu. Ka shumë agjensi shitje blerje durres të cilat mund t’ju japin ndihmën për të cilën keni nevojë. Apartamente ne shitje durres me pamje nga deti janë gjithë kohës në reklamim në MerrJep.


Listoni apartamentin tuaj


Nëse keni një apartamente ne shitje durres 2+1, ju mund ta postoni atë lirisht në MerrJep. Shtoni foto të bukra të apartamentit tuaj, vendosni të dhënat e sakta dhe pse jo gjithashtu një përshkrim të bukur dhe prona do të shitet pa humbur kohë. Shitje apartamentesh ne durres nuk ka qënë kurrë më e lehtë.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione