Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente ne shitje ne durres - Gjej ofertat më të mira

Gjej apartamente ne shitje durres me çmim të arsyeshëm. Në faqen tonë, ofrojmë apartamente ne shitje durres qender, zonën e Vollgës, Golemin, dhe shumë oferta të tjera. Apartamente në shitje në Durrës, okazion për blerjen e banesës së ëndrrave tuaja. Shfletoni për apartamente ne shitje durres 2+1 ose hyrje ne shitje durres. San Pietro, Mali i Robit dhe zona të tjera në Durrës janë përfshirë në listën tonë.

01 Tet 20:24
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 me borr - Gjiri i Lalzit -

187 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 23:05
Linku:
Apartamente , Durrës

APARTAMENT 1+1 TEK STADIUMI NE DURRES,PER SHITJE!

47 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
21 Sht 10:51
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet 1+1 në plazhin Golem, Pas Kompleksit Shushica

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Sot 05:35 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1,NDERTIM I RI,NE DURRES!

69 349 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 05:03 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

Numri i dhomave: 2,5
Sot 03:23 Apartamente , Durrës

1+1+Garazh per qira te White Hill

1 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 03:15 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA ME PAMJE NGA DETI!

77 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 03:12 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENTI 1+1+GARAZH, VILA E ZOGUT!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 03:07 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Sot 03:00 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SPITALIT!

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 02:51 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NË SHKEMB KAVAJE!

79 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 02:37 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Vollga

67 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 02:29 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

101 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 02:27 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK ISH FIDANISHTJA

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 02:15 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 02:10 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE GOLEM!

88 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 01:56 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME VERANDE TEK SHKEMBI I KAVAJES !!

100 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 01:54 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Currila, Durres.

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 01:32 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME VERANDE PRANE MURRIZIT!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 01:27 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Ish Kirurgjia, Vollga

49 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 00:48 Apartamente , Durrës

JEPET SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE DETI!

800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 00:44 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES!

63 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 00:17 Apartamente , Durrës

SHITET VILE-DUPLEKS ME PISHINE NE QERRET!

365 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 00:06 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E URT-SE!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:52 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK GJIRI I LALZIT!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 23:46 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI KAVAJES!

33 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 23:43 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME GARAZH NE GOLEM

87 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 23:05 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 1+1 TEK STADIUMI NE DURRES,PER SHITJE!

47 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 22:58 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI TE RROTA KUQE!

88 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 22:54 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ILIRIA!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 22:51 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 + GARAZH NE ILIRIA!

98 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 22:48 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 22:42 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SPITALIT

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 22:33 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Stadiumi, Durres

79 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:33 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Plazh, Iliria

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 22:33 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Plazh, Iliria

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:33 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Plazh, Iliria

73 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 22:32 Apartamente , Durrës

Super Apartamant 1+1 ne zonen Marina Bay Durres me p nga det

77 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:32 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Ish Urt, Durres

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 22:32 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Prane Rruges se Portit, Durres

Numri i dhomave: 2
Dje 22:32 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1 me Oborr, Lura 3, Gjiri Lalezit

185 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 22:32 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Gjiri Lalezit

Numri i dhomave: 2
Dje 22:31 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Tregu Industrial, Durres

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:31 Apartamente , Durrës

Shitet, Shtëpi Private, Tregu Industrial, Durrës

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:31 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Currila, Durres.

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 22:31 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament Luxury 2+1+2 , Plazh-Hekurudha, Durres

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:30 Apartamente , Durrës

Shitet,Shtepi Private 2-Kateshe+Garazh, Ne Shkozet, Durres.

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:30 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Prane Flag Ship Center

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:30 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 3+1, Prane Kopshtit "Sotir Noka", Durres

Numri i dhomave: 3

Apartamente në shitje Durrës


Kërkoni për të blerë një apartament në Durrës? Jeni në vendin e duhur! Faqja jonë e internetit ofron një shumëllojshmëri apartamentesh në shitje në Durrës, për t'ju ndihmuar të gjeni banesën e ëndrrave tuaja në këtë destinacion bregdetar të mrekullueshëm.
Nëse kërkoni për apartamente ne shitje durres me çmim okazion, jemi këtu për t'ju sjellur ofertat më të mira. Përdorja e fjalës kyçe "apartamente ne shitje durres" ju çon drejt një listë të pasur të mundësive. Për ata që preferojnë të jetojnë në qendrën e qytetit, kemi njoftime për apartamente në shitje në qendrën e Durrësit. Nëse jeni në kërkim për apartamente ne shitje durres 2+1, ne ofrojmë zgjidhje të tilla që i përshtaten nevojave tuaja.
Për t'ju bërë procesin sa më të lehtë, mund të shfletoni sipas preferencave tuaja, duke përdorur "apartamente ne shitje durres okazion" ose "apartamente ne shitje ne durres 2+1." Për kërkime specifike, gjithmonë kemi një zgjidhje për ju.


Zgjidhni apartamentin tuaj në bregdetin e Durrësit


Apartamentet në shitje me më shumë dhoma janë ideale për familjet ose ata që dëshirojnë më shumë hapësirë. Po ashtu, për ata që dëshirojnë një përjetim bregdetar, ofrojmë apartamente ne shitje ne golem, një plazh i mrekullueshëm i vetëm disa minuta larg Durrësit.
Në portalin tonë, mund të hasni njoftim për shitet apartament ne durres vollga dhe plazhin e tij të bukur. Po ashtu, për ata që janë të interesuar për të investuar në apartamente në Mali i Robit ose në zonën e San Pietros, ofrojmë shumë mundësi të pëlqyeshme.
Eksploroni portalin tonë sot dhe gjeni banesa ne shitje durres, zgjidhni sot dhe filloni një kapitull të ri në jetën tuaj në këtë qytet të bukur bregdetar.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione