Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartament me qera - Apartamente Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Apartament me qera,kategori Apartamente,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Apartament me qera Të gjitha | Apartamente | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:39
Linku:
Apartamente  ·  Durrës

Apartament 2+1 me qera, Durres

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100

Sot 01:15 Apartamente  ·  Durrës

Jepet apartament me qera Shkembi i kavajes Kamelia

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Dje 23:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Qera Apartament 1+1, Plazh Iliria, Durres

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Dje 21:28 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Apartament me qera 1+1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 20:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet apartament 2+1 me QERA në Plazhin e Durrësit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 170
Shitësit të Besuar
Dje 20:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me QERA ap 1+1 në Plazhin e Durrësit tek Hotel Palace

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Dje 20:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me QERA ditore Ap.2+1 në Plazhin e Durrësit

85 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Dje 20:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me QERA apartament 1+1 në Plazhin e Durrësit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Dje 20:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE VIJE TE PARE TE PALANCINAVE NE SAN

190 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Dje 19:52 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 1+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 19:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 19:49 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 19:49 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 1+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 19:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 1+1

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 19:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 1+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 19:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 1+1

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 19:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 1+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 19:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 2+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 19:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 2+1+2

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Dje 19:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 2+1

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 19:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 1+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 19:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 2+1

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 19:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 1+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Dje 19:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 1+1

350 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 19:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 2+1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 19:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 1+1

450 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 19:41 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera kati i nje vile

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Dje 19:41 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 2+1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 19:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 1+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Dje 19:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 2+1

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 19:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 1+1

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 19:38 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 19:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 1+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 19:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament 2+1

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 19:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI ROTONDO,

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QERA 1+1NE DURRES, PRANE MUZEUMIT !!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 18:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1+2, PRANE KOMPLEKSIT FLORI

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Dje 18:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QERA SUPER APRTAMENT 2+1+2 TUALETE NE PLAZH ILIRIA

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar
Dje 18:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT 2+1+2 PER QERA TEK ISH URT

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:52 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

QERA,APARTAMENT 2+1,PLAZH STACION I PARE

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:52 Apartamente  ·  Durrës

Apartament 2+1 per qera në Plazh, Durrës !!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Apartament me qera | Të gjitha | Apartamente | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione