Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Samsung s8 - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 790
Huawei , 3
LG , 3
Mobile , 2
ZTE , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Samsung s8,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Samsung s8 Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 19:41 Telefona celular , Tiranë

Samsung S8

100 LEK

29 Maj 09:45 Telefona celular , Shkodër

SAMSUNG S8 PLUS

100 EUR

10 Maj 10:33 Telefona celular , Tiranë

Samsung s8+

150 LEK

11 Pri 11:49 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6S Plus

130 LEK

07 Jan 21:22 Telefona celular , Tiranë

samsung S8

90 EUR

31 Dhj 20:32 Telefona celular , Tiranë

SYZE KOMPJUTERIKE

29 Dhj 16:53 Telefona celular , Tiranë

SYZE KOMPJUTERIKE

24 Dhj 22:27 Telefona celular , Tiranë

SYZE KOMPJUTERIKE

23 Nën 09:50 Telefona celular , Tiranë

Iphone 11 pro max — samsung s8 active

500 EUR

14 Nën 18:49 Telefona celular , Tiranë

Iphone 11 pro max

550 EUR

12 Tet 13:00 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung S8+

17 000 LEK

14 Sht 14:24 Telefona celular , Tiranë

samsung galaxy s8

80 LEK

10 Sht 22:50 Telefona celular , Tiranë

Follower’s

25 EUR

10 Sht 22:50 Telefona celular , Tiranë

Followers

25 EUR

18 Gush 16:22 Telefona celular , Tiranë

Samsung S8 Plus

80 EUR

15 Gush 17:35 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy S8

10 000 LEK

04 Gush 09:11 Telefona celular , Tiranë

Telefon celular

13 000 LEK

02 Gush 19:43 Telefona celular , Korçë

Samsung galaxy s8

130 LEK

17 Pri 12:57 Telefona celular , Tiranë

Samsung galaxy s8

115 LEK

16 Pri 13:29 Telefona celular , Tiranë

Samsung galaxy s8

135 LEK

13 Pri 13:54 Telefona celular , Korçë

Okazion

225 LEK

03 Pri 17:13 Telefona celular , Elbasan

Samsung s8

90 EUR

25 Mar 17:13 Telefona celular , Durrës

huawei

200 LEK

25 Mar 16:36 Telefona celular , Tiranë

samsung s8+ gjendje shum te mir

180 LEK

24 Mar 08:35 Telefona celular , Elbasan

Shitet Samsung Galaxy S8

110 LEK

20 Mar 10:06 Telefona celular , Elbasan

Samsung s8

90 EUR

18 Shk 17:23 Telefona celular , Tiranë

Samsung s8 plus ekran i thyer

45 LEK

12 Shk 14:36 Telefona celular , Tiranë

shes celular

130 LEK

10 Shk 22:31 Telefona celular , Tiranë

shes galaxy s8

130 LEK

10 Shk 22:31 Telefona celular , Tiranë

shes galaxy s8

130 LEK

03 Shk 14:22 Telefona celular , Tiranë

shes samsung s8 plus

180 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Samsung s8 | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione