Publikuar: Dhj 24 2022 10:27

SYZE KOMPJUTERIKE

Publikuar: Dhj 24 10:27
Shikime: 1
"𝐒𝐘𝐙𝐄 𝐀𝐍𝐓𝐈 𝐁𝐋𝐔𝐄 𝐑𝐀𝐘 - 𝐀𝐍𝐓𝐈 𝐑𝐄𝐅𝐋𝐄𝐊𝐒
✅Anti refleks.
✅Kundër rrezeve të kompjuterit .
✅Certifikuar nga CE.
✅Syze për lexim.
✅Zero dioptri
✅Përdorimi për të dy gjinitë.
✅Fleksibile.
✅Mbrojtje të syve 100% ndaj rrezeve blue.

Copy link url dhe shih videon në youtube:

https://www.youtube.com/shorts/uXlpbLSOxg8
Cmimi 26€

Transporti në të gjithë Kosoven
Transporti për AL, MK 5€

Qoftë dhe në këtë moment derisa po lexoni këtë postim ju jeni duke e fiksuar shikimin tuaj në një ekran. Me siguri tashmë e dini se kjo ka një ndikim negativ në sytë tuaj. Mund të ketë ardhur koha që ju të merrni parasysh të blini syze kompjuteri me qëllim të ruajtjes së shikimit, shëndetit të syve.

Telefonat celularë, televizorët dhe kompjuterët bëjnë emetimin e dritës blu, një lloj drite në spektrin e ngjyrave që, sipas studimeve shkencore, ndryshon ciklet gjumë-zgjim dhe mund të shkaktojë dhimbje koke të bezdisshme, për të mos përmendur dëmtim progresiv i shikimit: humbja e mprehtësisë, lodhjes së syve, skuqjes dhe çrregullimeve të tjera.

Shumë profesionistë të detyruar që kalojnë me orë dhe ditë para ekranit, pretendojnë se kanë gjetur një ndihmë të madhe në syzet e kompjuterit. Profesionistët kanë raportuar se që nga përdorimi i këtij lloji të syzeve ata kanë arritur të bëjnë gjumë më të mirë, nuk kanë më dhimbjen e bezdisshme të kokës.

Këto syze të testuara janë perfektë për këdo që përdor rregullisht pajisje elektronike siç janë kompjuterët, tabletët ose celularët.

Këto syze zvogëlojnë ndjeshëm ngarkesën e syve dhe parandalojnë dhimbjet e kokës përveç kësaj, ato janë shumë lehtë për tu pastruar.

Këto syze unisex janë një opsion i preferuara për përdoruesit e kompjuterit në të gjithë botën.

Modeli i këtyre syzeve falë cilësisë së lartë të lenteve ofron një barrierë efektive kundër efekteve dëmtuese të drites blu të dukshme me energji të lartë dhe rrezeve UV.

Përdorni ato për të punuar, luajtur ose shikuar TV. Do të shpëtoni nga dhimbjet e kokës dhe do të flini si një foshnjë.

Ky model i syzeve është një nga modelet më të shitura të syzeve kompjuterike.

Këto syza na japin mbrojtje efektive dhe afatgjatë kundër efekteve të dëmshme të drites blu. Ata që i kanë provuar sigurojnë se performanca e tyre para kompjuterit është përmirësuar në mënyrë të konsiderueshme, pasi ata kanë qenë në gjendje të kalojnë më shumë orë para ekranit pa vënë re shenja të lodhjes së syve ose dhimbje koke.
Mbi të gjitha, ato janë të lehta, kompakte dhe ergonomike duke siguruar kështu rehati.

Korniza është shume kualitative dhe shumë e lehtë ne peshë.

Përveç mbrojtjes nga drita blu dhe rrezet UV që ato ofrojnë, lentet e tyre janë anti-reflektues.

Duhet përmendur se syzet janë pak të lyer me një filtër të verdhë.

Çmimi i këtyre syzeve praktike të kompjuterit është tejet i volitshëm dhe ato janë në dispozicion për të dy gjinitë.Syze kunder reflektimit te dritave, Syze kundër reflektimit të dritave, Syza per mos mi ti vra syt drita, Syza per mos mu tu lodh syt, Syze kunder lodhjes se syve, Syze kundër lodhjes së syve, Syza kunder lodhjes se syve, Syze per mos me tdhimt syt, Syza per mos me tdhimt syte, Syze mbrojtse, Syze mbrojtëse, Syza mbrojtse, Syza per IT, gaming pc, gaming console, gaming laptop, laptop hp, laptop apple, laptop neptun, laptop acer, laptop asus, ekran per iphone x, ekrani i kompjuterit, ekran per iphone 7, ekran per samsung s8, ekran kompjuteri, ekran iphone x, ekran per iphone 11, ekran per iphone 6, ekran Huawei, ekran huawei p30, ekran huawei p30 lite, ekran huawei p30 pro, ekran j6 2018, ekran j5 2017, ekran j3 2017, ekran j7 2017, monitori, monitor per kompjuter, monitor kompjuteri, monitor te perdorur, monitor pc, televizori, televizor 32, televizor me internet, televizor te perdorur, televizor android, televizor fuego, televizor fox, televizor finlux, televizor Grundig, televizor gaming, televizor gorenje, lg televizor, samsung s21, samsung s21 ultra, samsung a12, samsung s10, samsung a21s, samsung s20, samsung a32, samsung a51, samsung a52, samsung a22, samsung a72, samsung b 310, samsung b110, samsung c5, samsung c7
Pastërtia e syve ,Syte e lodhur,Sytë e lodhur,Lekura e syve,Lëkura e syve,Doktori i syve,Specialist i syve,Optrex,Actimist,Syze per afer,Syze për afër ,Syza per afer,Syze për larg,Syza per larg,Syze per larg
Syze origjinale,Syza origjinale,Syza originale,Syze originale,Syza per naten,Syze për natën,Syze per naten,Syze per femi,Syze për fëmijë ,Syze per femij,Syza per femi,Syze optike,Syza optike,Mbrojtja e syve,Syze me gjama mbrojtes,Syze me xham mbrojtës, Syza me gjama mbrojtes, Syze me xhama mbrojtes, Syza me xhama mbrojtes, Syze kompjuteri, Syza kompjuteri,Syze ekrani,Syza ekrani,Syza per mbrojtje nga drita e kaltert,Syze per mbrojtje nga drita e kaltert,Shendeti i syve,Shëndeti i syve,Sherimi i syve,Shërimi i syve,Semundja e syve,Sëmundja e syve,Ilaq per sy,Ilaq për sy,Syza për IT,Syze per IT,Syze per teknologji infortave,Teknologjia informative,Super Syze per IT,Syza antirefleks,Syze antirefleks,Syze mbrojtse transparente,Syze mbrojtëse transparente,Syza mbrojtse transparente,Syza per mi mbrojt syt, Syze per mi mbrojt syte,Gjyzllyk per mi mbrojt syte,Xhyzllyk per mi mbrojt syte,Syza per te rriturit,Syze për të rritur ,Syze per te rriturit,Syza per femra,Syze per femra,Syze për femra,Syza per meshkuj,Syze per meshkuj,Syze për meshkuj,Syze kunder dritave te automjeteve,Syze kundër dritave të automjeteve,Syza kunder dritave te kerrit,Syze kunder te kerreve,Syza kunder dritave te automjeteve,Syza per vozitje,Syze për vozitje,Syze per vozitje,syze kunder rrezeve te laptopit,syze kundër rrezeve te laptopit,syza kunder rrezeve te laptopit,syze kunder rrezeve te kompjuterit,Syze kundër rrezeve të kompjuterit,syza kunder rrezeve te kompjuterit,Syze kunder rrezeve të pc,Syze kundër rrezeve të pc,Syze per lexim,Syze për lexim,Syza per lexim,Syze per qetsim te syve,Syze për qetsim të syve,Syza për qetësim të syve,Syza per mi ti qetsu syt,Syze per mi ti qetsu syt,Syza per mos me tpengu dritat e kerreve,Syze per mos me tpengu dritat e kerreve,Syze per mos me te pengu dritat e kerreve,Syza per mos me te pengu dritat e kerreve, Syza kunder reflektimit te dritave
semundjet e syve tek femijet, Sëmundjet e syve tek fëmijët, semundjet e syve myopia, semundjet e syrit simptomat, semundjet e syrit katarakti, semundjet e syrit glaucoma, semundja e syve keratoconus, syri anatomia, syri dembel, syri dembel tek te rriturit, syri dhe semundjet e tij, syri dhe pjeset e tij, syri dhe higjiena e tij, syri dhe ndertimi i tij, syri i keq, syri jem, syri kosova, Optika moda, Syze Blue ray cut, Syza blue ray cut, Syze blu, Syza kunder rrezatimit te kompjuterit, Rrezet blu, Rrezet blue, Rrezet ultraviolet, Dritat e kerrit, Shendeti i syve, Syze me dioptric, shikimi dobet, shikimi i erret, humbja e shikimit,ulja e shikimit, problemet e shikimit,renia e shikimit, shikimi i femijeve te porsalindur,humbje shikimi,pse humbet shikimi,shikimi larg,shikimi me mjegull,Sytë,Max optika,Max optika Ulpiana,Max optika ulpianë, Optika syri,Fokus optika,Daci optika,Optika frames,Lens optika,Optika cavolli,Optika more,Ilaqe per sy,Si te mbrojme syte,Barna per sy,Barna për sy,Tableta per sy,Tableta për sy,Medikamente per sy,Syte e infektuar,Sytë e infektuar,Syt e infektuar,Pika per syte e infektuar,Pika për sytë e infektuar,Pika per sy,Pika për sy,Pika te syrit,Pika të syrit,Syri,Sytë,Syt,Lotimi,Syze kunder skuqjes se syve,Syza kundër skuqjes së syve,Skuqja e syve,Konjuktiv,Kapaket e syve,Kapakët e syve,Mukusi,oftamologu,Specilalisti i syve,Dhimbje te syve,Dhimbje e syrit,Dhimbja e kokes,Mjegullimi i syve,Mjegullimi i syrit,Probleme me shikim,Syt e gjakosur,Sytë e përgjakur,Syte e pergjakur,Gjakosje në sy,Gjakosje ne sy,Temperatur ne sy,Temperatur në sy,iritimi i syve,Syte e skuqur,Sytë e skuqur,Zglliba ne sy,Antibiotik per sy,Antibiotikë për sy,Higjena e syve,Pastertia e syve""""""""""""""""""""""""
"""
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione