Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Nokia Shitet në Shqipëria

100 , 40
105 , 14
1100 , 32
225 , 5
230 , 5
2626 , 2
3310 , 154
5110 , 4
6 , 13
6300 , 34
6310i , 62
6700 , 31
8210 , 12
8310 , 1
Asha 200 , 12
Asha 311 , 11
Asha 501 , 4
E72 , 39
E90 , 5
Lumia 1020 , 38
Lumia 1320 , 13
Lumia 520 , 85
Lumia 530 , 44
Lumia 535 , 34
Lumia 610 , 25
Lumia 620 , 17
Lumia 625 , 28
Lumia 630 , 17
Lumia 635 , 11
Lumia 640 , 38
Lumia 710 , 8
Lumia 720 , 11
Lumia 800 , 24
Lumia 822 , 10
Lumia 900 , 8
Lumia 920 , 30
Lumia 925 , 9
Lumia 930 , 12
Lumia 950 , 8
Model Tjeter , 303

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Telefona celular | Nokia | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:39 Telefona celular , Tiranë

Nokia

1 LEK

Dje 13:42 Telefona celular , Elbasan

Nokia N8

1 EUR Çmimi me zbritje

Dje 11:50 Telefona celular , Elbasan

Nokia xpressmusic

1 EUR

Dje 08:16 Telefona celular , Shkodër

Shitet Nokia 8800 Arte

400 EUR

18 Mar 22:57 Telefona celular , Tiranë

Celulare per koleksion

17 Mar 08:17 Telefona celular , Tiranë

Nokia 33 10

1 LEK

16 Mar 12:45 Dyqani Telefona celular , Tiranë

NOKIA 6310i

13 000 LEK Çmimi me zbritje

16 Mar 11:11 Telefona celular , Elbasan

Nokia 6500s-1

1 EUR

14 Mar 22:56 Telefona celular , Tiranë

Nokia 2.4

125 EUR

14 Mar 22:50 Telefona celular , Tiranë

Nokia 105/106

2 500 LEK

09 Mar 11:50 Telefona celular , Elbasan

Nokia 3310

1 EUR

08 Mar 23:46 Telefona celular , Fier

Nokia 3310

200 EUR

05 Mar 09:20 Telefona celular , Elbasan

Nokia

1 EUR

04 Mar 16:00 Telefona celular , Kukës

Nokia

1 LEK

02 Mar 13:15 Telefona celular , Elbasan

Nokia

1 EUR

20 Shk 16:09 Telefona celular , Tiranë

Nokia 5.1 Plus

8 000 LEK Çmimi me zbritje

25 Jan 16:03 Telefona celular , Durrës

Nokia E6 I ri Made in Finland 30€

30 EUR

21 Jan 17:20 Telefona celular , Tiranë

Nokia 3310 per Mercedes W203

15 EUR Çmimi me zbritje

14 Jan 10:23 Telefona celular , Tiranë

Okazion nokia N91 si i ri

90 EUR Çmimi me zbritje

11 Jan 18:18 Telefona celular , Elbasan

Nokia 1100

1 EUR

10 Jan 21:59 Telefona celular , Elbasan

Nokia 6300

1 EUR

10 Jan 08:38 Telefona celular , Fier

Nokia 6310i

50 LEK Çmimi me zbritje

02 Jan 13:42 Telefona celular , Tiranë

Nokia 5.1 Plus

80 LEK

23 Dhj 08:07 Telefona celular , Korçë

NOKIA 3510i! I KUQ

6 300 LEK

22 Dhj 19:41 Telefona celular , Korçë

NOKIA 3310!!!

3 000 LEK

18 Dhj 12:53 Telefona celular , Tiranë

Nokia 7 Plus

90 LEK

28 Nën 14:18 Telefona celular , Durrës

Nokia 6300 4g

4 500 LEK

26 Nën 08:05 Telefona celular , Durrës

NOKIA 6300 4G 2020

6 000 LEK

25 Nën 11:10 Telefona celular , Korçë

Nokia e71

30 LEK

18 Nën 23:24 Telefona celular , Korçë

Nokia N78

18 Nën 20:45 Telefona celular , Shkodër

Nokia 3310 - 200 €

200 EUR

06 Nën 08:44 Telefona celular , Lushnjë

Nokia 6310

6 500 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Telefona celular | Nokia | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione