Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Laptop në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acer , 554
Acer , 1
Apple , 1247
Apple , 2
Microsoft , 1
Asus , 517
Dell , 903
Dell , 1
Lenovo , 1
Lenovo , 774
Toshiba , 221
Compaq , 51
LG , 14
Samsung , 145
Panasonic , 2
Sony , 135
LG , 1





Laptop nga markat e ndryshme të përdorur apo të ri në shitje. Shiko mijëra njoftime për laptop Apple, laptop HP, Asus, Dell, Lenovo, Toshiba, Compaq, Samsung, Sony, dhe shumë të tjerë në shitje. Gjej laptopin ideal për ju me çmimet më të volitshme në MerrJep.al.



Sot 01:03 Lap Top/Notebook , Tiranë

Lenovo T440s Touch

250 EUR

Sot 00:54 Lap Top/Notebook , Tiranë

Okazion

150 EUR

Sot 00:53 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop ThinkPad T540p i7

225 EUR Çmimi me zbritje

Sot 00:51 Lap Top/Notebook , Tiranë

Macbook Pro

450 EUR

Sot 00:51 Lap Top/Notebook , Tiranë

Okazion !!

600 EUR

Sot 00:48 Lap Top/Notebook , Tiranë

Macbook Air

450 EUR Çmimi me zbritje

Sot 00:36 Lap Top/Notebook , Tiranë

LENOVO T460

230 EUR

Sot 00:32 Lap Top/Notebook , Tiranë

HP Pavilion

300 EUR

Sot 00:29 Lap Top/Notebook , Tiranë

HP 840 G3

250 EUR

Sot 00:25 Lap Top/Notebook , Tiranë

HP 840 G2 Touch

230 EUR

Sot 00:25 Lap Top/Notebook , Tiranë

Super laptop !

269 LEK Çmimi me zbritje

Dje 23:26 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop HP 8470p

1 EUR Çmimi me zbritje

Dje 21:55 Lap Top/Notebook , Durrës

LAPTOP LENOVO I RI NE KUTI!

39 900 LEK Çmimi me zbritje

Dje 21:53 Lap Top/Notebook , Durrës

⛔Laptop Dell i5 GJENDJE 10/10!

18 450 LEK






Nëse dëshironi të bleni laptop të ri apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Eksploro gamën tonë të gjërë të njoftimeve për laptop të ndryshëm nga markat më të njohura në shitje.


Mijëra njoftime për Laptop në shitje


Gjej me mijëra laptop të ndryshëm të ri dhe të përdorur në shitje. Shiko njoftimet për laptop tablet, laptop apple, laptop HP,laptop me oferte, laptop dell, sony, vaio, laptop gaming, laptop asus, laptop compaqtoshiba, thinkpad, Macbook pro, Lenovo, HP Elitebook, dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për laptopin që ju duhet dhe gjej njoftimet që të përshtaten më shumë.


Shit Laptop në MerrJep.al


Posedoni laptop të ndryshë të ri apo të përdorur që dëshironi ti shisni? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime në mesin e shumë vizitorëve, dhe gjej blerësit e interesuar për laptop.






Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione