Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Laptop në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acer , 1
Acer , 533
Apple , 1165
Apple , 2
Microsoft , 1
Asus , 494
Dell , 818
Dell , 2
Lenovo , 1
Lenovo , 715
Toshiba , 219
Compaq , 51
LG , 13
Samsung , 132
Panasonic , 1
Sony , 140
LG , 1

Laptop nga markat e ndryshme të përdorur apo të ri në shitje. Shiko mijëra njoftime për laptop Apple, laptop HP, Asus, Dell, Lenovo, Toshiba, Compaq, Samsung, Sony, dhe shumë të tjerë në shitje. Gjej laptopin ideal për ju me çmimet më të volitshme në MerrJep.al.
Sot 00:29 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop Dell Inspiron 5520

250 LEK

Dje 20:12 Lap Top/Notebook , Durrës

Laptop HP i5 4/128 SSD GJENDJE 10/10

17 550 LEK Çmimi me zbritje

Dje 19:40 Lap Top/Notebook , Tiranë

Macbook Air 2017

500 EUR

Dje 19:40 Lap Top/Notebook , Tiranë

HP 840 G2

250 EUR

Dje 19:40 Lap Top/Notebook , Tiranë

Lenovo Thinkpad T440s

250 EUR

Dje 19:36 Lap Top/Notebook , Tiranë

Okazion

650 EUR

Dje 19:36 Lap Top/Notebook , Tiranë

HP 800 G1 Okazion

120 EUR

Dje 19:36 Lap Top/Notebook , Tiranë

HP 840 G3

250 EUR

Dje 16:48 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop

100 EUR

Dje 15:05 Lap Top/Notebook , Tiranë

MacBook Pro 2017 15inch

650 EUR

Dje 13:35 Lap Top/Notebook , Tiranë

Macbook Pro 13" M1 chip 2020

1 300 EUR


Nëse dëshironi të bleni laptop të ri apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Eksploro gamën tonë të gjërë të njoftimeve për laptop të ndryshëm nga markat më të njohura në shitje.


Mijëra njoftime për Laptop në shitje


Gjej me mijëra laptop të ndryshëm të ri dhe të përdorur në shitje. Shiko njoftimet për laptop tablet, laptop apple, laptop HP,laptop me oferte, laptop dell, sony, vaio, laptop gaming, laptop asus, laptop compaqtoshiba, thinkpad, Macbook pro, Lenovo, HP Elitebook, dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për laptopin që ju duhet dhe gjej njoftimet që të përshtaten më shumë.


Shit Laptop në MerrJep.al


Posedoni laptop të ndryshë të ri apo të përdorur që dëshironi ti shisni? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime në mesin e shumë vizitorëve, dhe gjej blerësit e interesuar për laptop.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione