Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Dell Precision Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Kompjuterë (komplet) | Dell Precision | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:27 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Durrës

LAPTOP DELL WORKSTATION i7/32GB RAM/256GB SSD/20GB GRAFIKE

58 900 LEK Çmimi me zbritje

12 Qer 12:35 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

DELL PRECISION 7560

Shitësit të Besuar
10 Qer 10:58 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

DELL PRECISION 7530

Shitësit të Besuar
10 Qer 10:35 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

DELL PRECISION 7780

Shitësit të Besuar
08 Qer 22:04 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

2 Laptope Dell

1 LEK

03 Qer 14:10 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Dell Precison

230 EUR

24 Pri 10:36 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Fier

Shitet super laptop professional

550 EUR

25 Mar 08:30 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Dell Precision 5530

620 EUR

10 Shk 13:33 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

DELL PRECISION 7560

Shitësit të Besuar
23 Jan 16:24 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

DELL PRECISION 3551

Shitësit të Besuar
12 Jan 12:23 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

DELL PRECISION 5540

Shitësit të Besuar
29 Nën 04:45 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

LAPTOP DELL

450 EUR Çmimi me zbritje

20 Nën 15:11 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

DELL PRECISION 7530

Shitësit të Besuar
20 Nën 10:28 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

DELL PRECISION 5530

Shitësit të Besuar
17 Tet 08:06 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

DELL PRECISION 7550

Shitësit të Besuar
17 Tet 08:04 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

DELL PRECISION 14 5470

Shitësit të Besuar
17 Tet 07:55 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

DELL PRECISION 7560

Shitësit të Besuar
17 Tet 07:55 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

DELL PRECISION 7520

Shitësit të Besuar
17 Tet 07:52 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

DELL PRECIOSION 5550

Shitësit të Besuar
17 Tet 07:51 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

DELL PRECISION 5520

Shitësit të Besuar
14 Tet 18:07 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Super Laptop dell 7670

1 EUR Çmimi me zbritje

14 Tet 18:06 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Laptop DELL

1 EUR

03 Korr 10:16 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

SHITET LAPTOP Dell Precision M4700

20 000 LEK

03 Korr 10:16 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

SHITET LAPTOP Dell Precision M4700

20 000 LEK

01 Korr 15:11 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

SHITET LAPTOP Dell Precision M4700

20 000 LEK

15 Qer 11:03 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Durrës

Shitet Dell Precision 7530 Workstation

700 EUR

01 Qer 17:07 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Laptop workstations

1 EUR

26 Pri 22:36 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Shitet laptop Dell Precision

849 EUR

21 Pri 09:40 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Shitet Laptop Workstation Dell Precision M6700

559 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Kompjuterë (komplet) | Dell Precision | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione