Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vogel - Lap Top/Notebook Të gjitha në Shqipëria

Lenovo , 11
Asus , 6
Apple , 5
Acer , 4
Dell , 1
Compaq , 1
Samsung , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vogel,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj vogel Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Maj 10:25 Lap Top/Notebook , Tiranë

OKAZION Laptop

189 EUR Çmimi me zbritje

26 Shk 13:40 Lap Top/Notebook , Kukës

Pergkues Zeri

50 EUR

22 Dhj 19:47 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop HP

80 LEK

07 Dhj 11:06 Lap Top/Notebook , Elbasan

Camer e Vogel Hd

20 EUR

21 Tet 17:02 Lap Top/Notebook , Vlorë

laptop acer okazjon

70 LEK

28 Nën 16:28 Lap Top/Notebook , Berat

Laptop HP

26 Nën 12:42 Lap Top/Notebook , Tiranë

Macbook Pro 2019 per pjese

450 EUR Çmimi me zbritje

21 Nën 17:19 Lap Top/Notebook , Pogradec

Shitet laptop MSI GAMING

1 000 EUR

25 Jan 17:06 Lap Top/Notebook , Elbasan

Laptop okazion

1 LEK

08 Dhj 23:58 Lap Top/Notebook , Elbasan

Laptop Lenovo

220 EUR

08 Dhj 23:58 Lap Top/Notebook , Vlorë

Laptop Lenovo

220 EUR

08 Dhj 23:58 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop Lenovo

220 EUR

06 Dhj 23:01 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop Lenovo X250

220 EUR

05 Dhj 17:18 Lap Top/Notebook , Tiranë

Lenovo Thinkpad X250 Pc

220 EUR

04 Nën 10:16 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop lenovo ideapad

550 EUR

01 Nën 19:37 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop lenovo ideapad

550 EUR

28 Tet 15:38 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop i vogel samsung

9 000 LEK

05 Shk 20:25 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop Lenovo

29 000 LEK

05 Shk 20:13 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop Asus

35 000 LEK

02 Maj 14:15 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop i vogel

70 EUR

06 Dhj 08:11 Lap Top/Notebook , Tiranë

Asus rog 17.3 inch core i7 7GEN 7700 hq

1 350 EUR

28 Shk 14:41 Lap Top/Notebook , Durrës

Laptop hp 6930p

300 LEK

25 Shk 20:06 Lap Top/Notebook , Durrës

Laptop hp 6930p

300 LEK

25 Shk 09:25 Lap Top/Notebook , Durrës

Shitet

300 LEK

27 Jan 12:03 Lap Top/Notebook , Tiranë

HP Envy TS 15

550 EUR

07 Jan 15:57 Lap Top/Notebook , Tiranë

Acer 4 gb ram 500 gb hdd

250 LEK

29 Nën 17:46 Lap Top/Notebook , Durrës

Shitet LAPTOP

330 LEK

29 Nën 17:46 Lap Top/Notebook , Durrës

Shitet Laptop Hp

330 LEK

28 Mar 21:38 Lap Top/Notebook , Korçë

Laptop

140 LEK

21 Mar 16:38 Lap Top/Notebook , Tiranë

Acer Aspire One 725

100 EUR

22 Shk 16:48 Lap Top/Notebook , Tiranë

Sony Vaio 13 inch

26 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vogel | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione