Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ML - Lap Top/Notebook Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ML,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj ML Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:38 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop i7HQ 16RAM SSD500

235 EUR Çmimi me zbritje

Dje 12:38 Lap Top/Notebook , Tiranë

Lenovo Thinkpad A475 / T470

235 EUR

Dje 12:38 Lap Top/Notebook , Tiranë

HP ELITEBOOK 830 G5 16ram 512ssd

330 EUR

27 Pri 22:36 Lap Top/Notebook , Tiranë

!!!OKAZION!!! SHITET LAPTOP SAMSUNG 3

100 EUR

27 Pri 22:36 Lap Top/Notebook , Tiranë

!!!OKAZION!!! SHITET LAPTOP LENOVO T450

200 EUR

13 Mar 11:41 Lap Top/Notebook , Tiranë

Lenovo P50 Workstation I7 32gb ram Extreme

499 EUR Çmimi me zbritje

22 Sht 13:50 Lap Top/Notebook , Tiranë

Okazion Laptop Dell Latitude E5430

120 EUR

22 Sht 13:50 Lap Top/Notebook , Tiranë

Mega Okazion Laptop Dell Latitude E-5440 8/256

200 EUR

22 Sht 13:36 Lap Top/Notebook , Tiranë

Super Oferte Lenovo ThinkPad T450

285 EUR

22 Sht 13:36 Lap Top/Notebook , Tiranë

Mega Oferte HP EliteBook 745 G3

250 EUR

22 Sht 13:36 Lap Top/Notebook , Tiranë

Super Okazion Laptop Dell Latitude 5480

279 EUR

22 Sht 13:31 Lap Top/Notebook , Tiranë

Super Okazion Laptop Dell Latitude 7450

240 EUR

21 Sht 23:04 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop HP EliteBook 820 G2 i7 5th Gen 16 GB Ram

220 EUR

21 Sht 23:04 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop Dell Latitude E7240

135 EUR

11 Sht 09:53 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop HP okazionnn

200 LEK

11 Sht 09:53 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop

200 LEK

11 Sht 09:51 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop okazion

200 LEK

10 Sht 22:48 Lap Top/Notebook , Tiranë

Shitet Laptop okazion

200 LEK

10 Sht 22:48 Lap Top/Notebook , Tiranë

Shitet Laptop

200 LEK

10 Sht 22:48 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop

200 LEK

10 Sht 22:46 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop HP okazionnn

200 LEK

10 Sht 22:46 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop HP okazionnn

200 LEK

10 Sht 22:46 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop HP okazionnn

200 LEK

10 Sht 22:45 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop HP

200 LEK

10 Sht 22:45 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop HP

200 LEK

10 Sht 22:45 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop HP

200 LEK

10 Sht 22:45 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop HP

200 LEK

10 Sht 22:45 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop HP

200 LEK

10 Sht 22:35 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop

200 LEK

09 Sht 18:24 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop HP okazion

200 LEK

09 Sht 18:21 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop okazion

200 LEK

09 Sht 18:21 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop okazion

200 LEK

09 Sht 13:32 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop HP

200 LEK

09 Sht 13:30 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop hp

200 LEK

09 Sht 13:30 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop HP

200 LEK

17 Gush 11:11 Lap Top/Notebook , Tiranë

Macbook PRO RETINA DISPLAY

450 EUR Çmimi me zbritje

05 Korr 12:29 Lap Top/Notebook , Tiranë

Shitet laptop

70 LEK

03 Korr 22:31 Lap Top/Notebook , Tiranë

Shitet Laptop

50 LEK

03 Korr 13:11 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop

60 LEK

17 Mar 09:51 Lap Top/Notebook , Tiranë

��Ofert Shitet Laptop IdeaPad Super Gjendje ��

150 EUR Çmimi me zbritje

04 Pri 22:46 Lap Top/Notebook , Tiranë

Macbook pro mid 2010

23 000 LEK

25 Shk 21:40 Lap Top/Notebook , Fier

Shitet laptop HP envy i7 17"

300 EUR

13 Nën 16:34 Lap Top/Notebook , Tiranë

Macbook Pro Touch Bar core i5 512 GB SSD

850 EUR

14 Jan 16:31 Lap Top/Notebook , Tiranë

Shitet Laptop Hp pavilion dv8000 17"

16 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ML | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Ml ml Ml ml ML Ml Ml Ml ML Ml

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione