Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

laptop dell - Lap Top/Notebook Të gjitha në Shqipëria

Dell , 487
Lenovo , 8
Acer , 4
Apple , 4
Asus , 4
Toshiba , 1
Samsung , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe laptop dell,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj laptop dell Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:38 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MacBook Pro i9 viti 2019 ekran 15.4 inch

900 LEK

Dje 20:33 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

Laptop dell me touchscreen (ekran me prekje)

14 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 17:56 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Tiranë

HP 1030 X360 G4

400 EUR

Dje 14:23 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

SUPER LAPTOP PER GRAFIKA ARKITEKTURE OKAZION

180 EUR Çmimi me zbritje

Dje 13:16 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE E7440 I5G4 8GB RAM SSD

100 EUR Çmimi me zbritje

Dje 08:33 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Pavilion  ·  Tiranë

HP Pavilion

400 EUR

Dje 08:27 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ZBook  ·  Tiranë

HP Zbook X360 G5

700 EUR

19 Maj 21:18 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Durrës

Laptop Dell E7250i5 8/128GB SSD BATERI E RE!

22 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
19 Maj 21:18 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Durrës

LAPTOP Dell i7/32 GB RAM/256 SSD/20 GB GRAFIKE

55 900 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
19 Maj 20:07 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Dell Latitude E5470

160 EUR Çmimi me zbritje

19 Maj 16:34 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo i3 Gen8 16DDR4, 256 NVME

16 000 LEK

19 Maj 14:28 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Tiranë

MacBook Air 2017

320 EUR

18 Maj 11:21 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·   ·  Tiranë

Shitet Laptop Dell Latitude E7270

150 EUR

16 Maj 20:56 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

Dell Latitude i5 i7 G6 G7 G8 touch

175 EUR Çmimi me zbritje

13 Maj 13:45 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

LAPTOP DELL LATIRUDE 3189

90 LEK

12 Maj 10:05 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

DELL G7 7790

850 EUR

10 Maj 20:36 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

❌ LAPTOP ACER SUPER OKAZION 150 MIJE ❌

150 LEK Çmimi me zbritje

09 Maj 15:44 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Krujë

Laptop Dell Latitude

230 EUR

Shitësit të Besuar
08 Maj 14:34 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Tiranë

Laptop Dell Inspiron 5558

20 000 LEK

06 Maj 21:43 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Surface tablet

60 EUR

Online
05 Maj 22:10 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

macbook pro 13" early 2015 i5/8g ram/ 512gb ssd

45 000 LEK Çmimi me zbritje

04 Maj 22:12 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Tiranë

Laptop Dell me super gjendje

350 EUR

04 Maj 09:30 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Laptop Dell Inspiron M5010

30 000 LEK Çmimi me zbritje

25 Pri 17:29 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Dell TouchScreen 12GB / 240SSD / i5 2.2Ghz

220 EUR

24 Pri 10:36 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Fier

Shitet super laptop professional

550 EUR

23 Pri 12:31 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Dell 15.6 XPS 15 Laptop

845 EUR Çmimi me zbritje

16 Pri 14:50 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Tiranë

DELL INSPIRON 15

750 EUR

15 Pri 20:32 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Laptop DELL ne shitje

990 EUR Çmimi me zbritje

13 Pri 22:32 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Laptop Dell Latitude 7400

450 EUR

09 Pri 12:45 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

450€**Shitet Dell Latitude 7390 2-në-1**

450 EUR

08 Pri 20:46 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

Laptop ne shitje

200 EUR

08 Pri 10:21 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

Super Okazion Dell i5Gen6, 16Ram/256 SSD

170 EUR

07 Pri 22:29 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

450€**Shitet Dell Latitude 7390 2-në-1

450 EUR

07 Pri 22:13 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

450€**Shitet Dell Latitude 7390 2-në-1**

450 EUR

02 Pri 14:18 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

Laptop Ne shitje

220 EUR

31 Mar 19:25 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

Laptop ne shitje

220 EUR

31 Mar 11:31 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Shkodër

Laptop Dell latitude 7420

649 EUR

30 Mar 20:30 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

Laptop ne shitje

220 EUR

30 Mar 19:19 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

Laptop Gaming Dell latitudene okazion

220 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj laptop dell | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione