Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

off road - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe off road,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj off road Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Durrës

12500 euro AUDI Q3 2016 2.0 tfsi Automat Full Panoram

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:10
Linku:
Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HONDA X ADV FULL EKSTRA

10 800 EUR


Sot 22:40 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

����LAND ROVER ����DISCOVERY����R-DYNAMIC ����✅✅OKAZIONNN✅✅

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Durrës

12500 euro AUDI Q3 2016 2.0 tfsi Automat Full Panoram

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkodër

Tiguan off road

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:24 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Fier

VOLVO XC90 2.0 Benzine T6 Inscription Polestar

28 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 21:13 Makina  ·  Porsche  ·  Macan  ·  Elbasan

OKAZION PORCHE MACAN 3.0 Diesel -15

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:12 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Kukës

Jeep grand cherokee 3.0diesel

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:34 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Berat

Okazion Discovery 2.5t

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:01 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota Rav4 2.5 Benzine/Gaz SE AWD 2018

19 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:28 Auto sallon Makina  ·  Lexus  ·  GS 460  ·  Tiranë

Lexus GX 460 Benzine/Gaz Ultra Premium 2012

25 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:45 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Okaxion !!! Porsche Cayenne 3.0 Diesel 2014

20 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

ml 350 bue tek ne super gjendje mundesi ndrrimi

17 500 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:06 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Discovery

34 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:49 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

X ADV 750

10 500 EUR

Sot 17:39 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

R.R VOGUE Westiminster 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:36 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

L.R Discovery 2020 3.0 naft 80.000 km

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 17:24 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Durrës

Jeep Grand Cherokee 3.0 crd vp2014

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:29 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Macan  ·  Fier

PORSCHE MACAN S viti 2015

32 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:10
Linku:
Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HONDA X ADV FULL EKSTRA

10 800 EUR

Sot 13:37 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover 4x4 300TDI

12 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:37 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Tiranë

Shitet Suzuki Grand Vitara XL

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:35 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Pathfinder  ·  Tiranë

Nissan Pathfinder 3.5 V6 Benzine/Gaz Platinum 4x4

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:07 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

Porsche 3.0 full

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:52 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Lezhë

245/70/r16 Off Road

150 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 04:15 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 3.0 TFSI S-line Quattro 2018

29 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:13 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY OKAZION

35 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Dje 23:13 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Fier

SHITET LAND ROVER DISCOVERY

35 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Dje 23:13 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Lushnjë

OKAZION LAND ROVER DISCOVERY

35 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Dje 21:43 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Pogradec

Super Okazion Toyota Land Cruiser Prado 2011 Super Full

27 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:31 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Touring  ·  BMW  ·  GS  ·  Tiranë

Bmw R1200 gs

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Online
Dje 15:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Shitet ML 350 - Nga Zvicra ���� E vecante - Off Road Packet

24 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:07 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Shitet Porsche Cayenne 3.0 nafte

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Qer 20:42 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Elbasan

SHITET LAND ROVER DISCOVERY

35 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
15 Qer 20:42 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

OKAZION LAND ROVER DISCOVERY

35 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
15 Qer 20:34 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Durrës

LAND ROVER DISCOVERY OKAZION

35 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
15 Qer 19:31 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Shitet Audi Q7 3.0 Nafte 7 Vendshe

21 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Qer 13:23 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

AUDI Q7, 3*S Line

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Qer 11:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Tiguan AUTOMAT

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 17:47 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Audi Q3 2016 Automat

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj off road | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • off road në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | S-Class
  • Off road në kategorinë Makina | Suzuki | Grand Vitara
  • Off road në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 240
  • Off road në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | G-Class
  • Off Road në kategorinë Automjete
  • OFF ROAD në kategorinë Makina | Audi | Q5
  • off road në kategorinë Makina | Mitsubishi | Pajero
  • Off road në kategorinë Makina | Toyota | 4-Runner
  • Off road në kategorinë Rimorkio
  • Off road në kategorinë Pjesë këmbimi

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione