Mallakastër | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Aprilia , 3
Honda , 13
Husqvarna , 1
Kawasaki , 6
KTM , 1
Lifan , 1
Piaggio , 4
Suzuki , 1
SYM , 2
Vespa , 2
Yamaha , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Mallakastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Mallakastër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Maj 01:29 ,

Shitet per arsye mos perdorimi

150 EUR

Viti: 2000
16 Pri 08:15 ,

Pa letra

400 LEK

Viti: 2006
27 Tet 22:40 ,

Daytona REMIX

850 EUR

Viti: 2014
14 Gush 13:26 ,

kros

450 LEK

Viti: 2020
09 Gush 11:39 ,

Honda

150 LEK

Viti: 1987
14 Korr 12:30 ,

Modenas kris 115

450 LEK

Viti: 2007
06 Qer 16:14 ,

Kwasaki 100 cc

400 LEK

Viti: 2020
25 Maj 12:23 ,

honda astra grand

400 LEK

Viti: 2002
08 Maj 20:21 ,

Aprilla

300 EUR

Viti: 1994
22 Mar 11:25 ,

honda astra grand

Viti: 2000
04 Mar 18:41 ,

honda astra grand

500 LEK

Viti: 2000
21 Shk 23:39 ,

Shitet honda 125

400 LEK

Viti: 2001
08 Shk 19:12 ,

honda

150 EUR

Viti: 2020
20 Nën 18:27 ,

Aprilla SR

Viti: 2010
20 Nën 18:19 ,

Aprilla

Viti: 2010
03 Nën 13:08 ,

Papaq

Viti: 2010
10 Sht 14:47 ,

Sym 200cc

200 EUR

Viti: 2003
22 Korr 11:36 ,

vespa

350 EUR

Viti: 1990
15 Shk 16:46 ,

shitet papaw

2 200 LEK

Viti: 2009
19 Dhj 09:29 ,

Piaggio Cao 50

25 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1996
05 Dhj 00:30 ,

Motorr

3 000 EUR

Viti: 1993
17 Nën 16:30 ,

Motori i ri

600 EUR

Viti: 2004
06 Maj 20:04 ,

yamaha xt 500cc me letra

2 000 LEK

Viti: 2002
27 Mar 17:04 ,

beverly 300cc

2 000 EUR

Viti: 2011
23 Mar 20:18 ,

PJAGO BEVERLY SKUTER 300cc 4t

2 000 EUR

Viti: 2011
04 Mar 20:54 ,

shes papaq 100cc

700 EUR

Viti: 2006
08 Nën 14:25 ,

Motorr honda cbr1000

700 EUR

Viti: 2003
26 Korr 06:49 ,

Piaggio cao

2 200 LEK

Viti: 1996
27 Maj 12:07 ,

150 ATV

1 500 EUR

Viti: 2007
19 Shk 13:21 ,

Vespa

200 LEK

Viti: 1981
06 Gush 23:24 ,

Dayang 100 cc

400 LEK

Viti: 2012
06 Gush 22:44 ,

Honda 125 cc

400 LEK

Viti: 2012
24 Korr 19:19 ,

Honda

350 EUR

Viti: 1998
22 Korr 21:45 ,

Honda 125 cc

400 LEK

Viti: 2007
10 Maj 21:18 ,

suzuki xrx 125cc

800 LEK

Viti: 2006
13 Pri 00:29 ,

Cmim i diskutueshem

3 000 EUR

Viti: 2005

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Mallakastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione