Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia | Leonardo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia Leonardo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Maj 16:40 ,

Aprilia leonardo

500 LEK

Viti: 2007
05 Mar 12:10 ,

Aprilia leonardo

650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
17 Nën 03:27 ,

Aprilia leonardo 150 cc

50 000 LEK

Viti: 1998
11 Sht 09:05 ,

Leonardo

350 LEK

Viti: 2010
23 Korr 12:33 ,

Leonardo

10 000 LEK

Viti: 2002
15 Korr 11:07 ,

skuter

Viti: 2003
10 Korr 18:12 ,

Shitet

40 000 LEK

Viti: 2000
05 Korr 03:51 ,

aprila leonardo

350 LEK

Viti: 1990
24 Qer 12:19 ,

Aprila leonardo 150

600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
28 Mar 23:32 ,

Aprillia

130 LEK

Viti: 2000
21 Mar 22:32 ,

Okazion Aprilia 250cc !!!

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
27 Shk 15:18 ,

Shes Aprilia Leonardo 150cc

20 000 LEK

Viti: 2001
05 Jan 16:46 ,

Biciklet

350 EUR

Viti: 2020
10 Tet 09:14 ,

Aprilia

500 EUR

Viti: 2008
28 Sht 10:55 ,

Scooter Aprillia Leonardo 151cc

350 EUR

Viti: 2000
04 Sht 16:18 ,

Skuter 150 cc aprilia

850 EUR

Viti: 2001
03 Sht 01:53 ,

Aprila 150cc

900 EUR

Viti: 2000
15 Korr 16:31 ,

Aprilla 150 cc

770 EUR

Viti: 2016
14 Korr 13:10 ,

Skuter

600 EUR

Viti: 2002
10 Korr 17:55 ,

Skuter

600 EUR

Viti: 2000
09 Korr 23:27 ,

Aprilla 125 cc

600 EUR

Viti: 2000
07 Korr 10:29 ,

Shitet

250 EUR Çmimi me zbritje

05 Korr 14:15 ,

Aprilia Leonardo 151 CC

1 100 EUR

Viti: 2006
03 Korr 12:34 ,

Trecikel

600 LEK

Viti: 2008
15 Maj 15:32 ,

Kerkoj grup aprillia leonardo

Viti: 2000
27 Pri 23:08 ,

SHITET APRILA LEONARDO

700 EUR

Viti: 2000
13 Mar 21:54 ,

APRILLIA 150 MILEKE

Viti: 2001
09 Shk 10:32 ,

Shes

50 000 LEK

Viti: 2000
04 Shk 12:32 ,

Aprilia Leonardo OKAZION

200 EUR

Viti: 2006
21 Jan 09:00 ,

Aprilia leonardo

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
01 Nën 16:39 ,

shitet leonardo aprila

500 LEK

Viti: 2002
31 Tet 07:21 ,

Aprila

200 EUR

Viti: 2013
13 Tet 10:01 ,

Super

300 EUR

Viti: 2004
16 Gush 15:41 ,

Aprilia Leonardo 150

600 EUR

Viti: 1999
13 Korr 13:30 ,

Shitet ose nderrohet

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
11 Maj 12:31 ,

Motor

600 EUR

Viti: 1999
02 Mar 23:37 ,

Aprilia leonardo 150

1 000 EUR

Viti: 2002
18 Jan 13:07 ,

Leonardo

600 EUR

Viti: 1999
30 Sht 19:19 ,

skuter

350 EUR

Viti: 2000
15 Sht 15:09 ,

aprilia

400 LEK

Viti: 2006

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia Leonardo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione