Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Aprilia Të gjitha në Shqipëria

Atlantic , 164
Dorsoduro , 24
Leonardo , 91
Model Tjeter , 202
MX , 66
Pegaso , 32
RS , 23
Scarabeo , 126
Sportcity , 37
SR , 49

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:53 Skuter  ·  Aprilia  ·  SR  ·  Durrës

Aprilia SR 50R Factory model 2010.

1 450 EUR

Sot 17:05 Sportiv  ·  Aprilia  ·  RS  ·  Tiranë

Aprilia rs125cc

1 900 EUR

Sot 16:11 Skuter  ·  Aprilia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Aprilia 50 cc

1 EUR Çmimi me zbritje

Sot 12:45 Sportiv  ·  Aprilia  ·  Dorsoduro  ·  Tiranë

Aprilia Dorsoduro

1 EUR

Sot 10:51 Skuter  ·  Aprilia  ·  Atlantic  ·  Sarandë

Aprillia Atlantic 200

1 200 EUR

Sot 00:04 Auto sallon Sportiv  ·  Aprilia  ·  Atlantic  ·  Lushnjë

❌❌ OKAZION PER PAK DITE 2000€ ❌❌

2 000 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 21:58 Të tjera  ·  Aprilia  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

APRILIA SHIVER 750 2014

4 900 EUR

Dje 08:50 Skuter  ·  Aprilia  ·  Atlantic  ·  Tiranë

shitet aprilia 500

1 590 EUR Çmimi me zbritje

19 Pri 16:33 Skuter  ·  Aprilia  ·  Leonardo  ·  Devoll

Factory hot sell CAS 5449-12-7 BMK +8616631932753

1 LEK

17 Pri 20:55 Skuter  ·  Aprilia  ·  Scarabeo  ·  Pogradec

Aprilia

1 200 EUR

16 Pri 11:17 Sportiv  ·  Aprilia  ·  Dorsoduro  ·  Tiranë

Aprilia Dorsoduro 750 ABS 2014

500 000 LEK

09 Pri 00:39 Skuter  ·  Aprilia  ·  Scarabeo  ·  Korçë

Aprilia scarabeo 500

2 000 EUR Çmimi me zbritje

29 Mar 19:55 Kros/Enduro  ·  Aprilia  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Motorr Aprilia 350

1 400 EUR

20 Mar 23:31 Skuter  ·  Aprilia  ·  Scarabeo  ·  Tiranë

Aprilia Scarabeo 125cc

999 EUR

14 Mar 01:28 Skuter  ·  Aprilia  ·  Scarabeo  ·  Tiranë

Aprila

1 300 EUR

12 Mar 20:11 Skuter  ·  Aprilia  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Motor Aprilia skarabeo 200

1 400 EUR

10 Mar 20:11 Touring  ·  Aprilia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion. Set valixhesh givi

400 EUR Çmimi me zbritje

10 Mar 17:19 Të tjera  ·  Aprilia  ·  Leonardo  ·  Tiranë

Motor Garash Go kart

1 000 EUR

04 Mar 13:25 Skuter  ·  Aprilia  ·  SR  ·  Tiranë

Shitet

2 500 EUR

01 Mar 13:27 Sportiv  ·  Aprilia  ·  SR  ·  Pogradec

APRILLA 125 CC

400 EUR

29 Shk 19:16 Sportiv  ·  Aprilia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Aprilia Shiver 750cc

4 800 EUR

28 Shk 08:08 Skuter  ·  Aprilia  ·  Scarabeo  ·  Tiranë

APRILIA SCARABEO 500 CC ��������

1 400 EUR

23 Shk 10:39 Skuter  ·  Aprilia  ·  Atlantic  ·  Vlorë

Shitet

1 500 LEK

21 Shk 19:37 Skuter  ·  Aprilia  ·  Scarabeo  ·  Tiranë

Shitet Aprilla Scarabeo 200cc viti 2003 me dokumenta!

700 EUR Çmimi me zbritje

14 Shk 14:02 Skuter  ·  Aprilia  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Shitet Aprilia Shiver 750

12 Shk 10:48 Skuter  ·  Aprilia  ·  SR  ·  Kavajë

papaq

250 LEK

09 Shk 21:37 Skuter  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Tiranë

Skuter

650 LEK

04 Shk 19:47 Sportiv  ·  Aprilia  ·  Atlantic  ·  Fier

SHITET��

1 400 LEK

01 Shk 22:26 Skuter  ·  Aprilia  ·  Scarabeo  ·  Tiranë

Motorr

700 EUR

31 Jan 09:59 Skuter  ·  Aprilia  ·  SR  ·  Tiranë

Aprilia sr 125 cc

1 500 EUR

16 Dhj 10:37 Skuter  ·  Aprilia  ·  Atlantic  ·  Durrës

Shitet komplet malli dyqanit me rroba te perdorura.

1 000 EUR

05 Dhj 16:35 Skuter  ·  Aprilia  ·  Scarabeo  ·  Tiranë

Aprilia 150cc viti 2000. 800 lek

80 000 LEK

22 Nën 08:28 Kros/Enduro  ·  Aprilia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

karkalec 125cc me grup papaqi super gjendje

660 EUR

21 Nën 16:16 Skuter  ·  Aprilia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

7 500 EUR

15 Nën 18:13 Sportiv  ·  Aprilia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Erdhen Baterite 12v-9a

15 EUR

14 Nën 15:30 Skuter  ·  Aprilia  ·  Dorsoduro  ·  Lushnjë

Motorr aprilia 500cc

170 000 LEK

08 Nën 17:42 Sportiv  ·  Aprilia  ·  Model Tjeter  ·  Devoll

Honda

500 LEK

07 Nën 16:04 Skuter  ·  Aprilia  ·  Scarabeo  ·  Tiranë

APRILIA SCARABEO OKAZION

2 900 EUR

07 Nën 16:04 Skuter  ·  Aprilia  ·  Scarabeo  ·  Fier

SHITET APRILIA SCARABEO

2 900 EUR

04 Nën 09:13 Sportiv  ·  Aprilia  ·  Dorsoduro  ·  Tiranë

Aprilia dorsoduro

4 500 EUR

02 Nën 22:24 Sportiv  ·  Aprilia  ·  Pegaso  ·  Kukës

Aprilla 660 okazjonnn super gjendje

1 650 EUR

30 Tet 13:56 Skuter  ·  Aprilia  ·  Atlantic  ·  Tiranë

Shitet motorri

1 650 EUR

27 Tet 14:27 Sportiv  ·  Aprilia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Aprilia 750cc abs 2010

3 800 EUR

23 Tet 11:30 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Aprilia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

SHITET SUPER GJENDJE MOTORRIKE..

300 EUR

22 Tet 21:56 Kros/Enduro  ·  Aprilia  ·  Pegaso  ·  Kukës

Aprilla 660 okazjonnn super gjendje

1 689 EUR

21 Tet 15:08 Skuter  ·  Aprilia  ·  Scarabeo  ·  Durrës

Aprilia scarabeo

1 300 EUR Çmimi me zbritje

19 Tet 10:29 Sportiv  ·  Aprilia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

750cc 2010 abs

4 000 EUR

16 Tet 13:03 Skuter  ·  Aprilia  ·  SR  ·  Shkodër

Aprilia replica 49cc

500 LEK

16 Tet 10:23 Auto sallon Skuter  ·  Aprilia  ·  Scarabeo  ·  Tiranë

OKAZION APRILIA SCARABEO

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
16 Tet 10:23 Auto sallon Skuter  ·  Aprilia  ·  Scarabeo  ·  Durrës

APRILIA SCARABEO OKAZION

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione