Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen T5 Transporter Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | VW Volkswagen T5 Transporter | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:14 Dyqani Makina , Fier

VW Transporter 1.9 TDI

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 13:19 Makina , Tiranë

SHITET

2 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 17:30 Makina , Durrës

Transporter

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 17:51 Makina , Tiranë

Shitet furgon

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 21:09 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TRANSPORTER 8+1 BENZIN GAZ.

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 12:50 Makina , Korçë

Volswagen T5 transporter

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 21:09 Makina , Tiranë

Volkswagen transporteur

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Jan 12:27 Makina , Durrës

SHITET AUTO AMBULANCE 0672002040

1 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Dhj 18:00 Makina , Korçë

Volswagen T5 2013

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 23:01 Makina , Tiranë

Shitet VW Wolksvagen T5-Super gjendje

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Nën 11:59 Makina , Kukës

VW T5 1.9 TDI TRANSPORTER PA DOGAN

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 19:53 Makina , Durrës

Wolswagen transporter

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 09:21 Makina , Tiranë

OKAZIONN shitet furgon T5 trasporti 2.0 nafte manual 2011

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Sht 20:24 Makina , Kukës

Vw T5. 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 14:52 Makina , Lushnjë

Okazion

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Gush 20:35 Makina , Berat

shitet

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 12:27 Makina , Vlorë

Trasportier

1 200 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Gush 21:03 Makina , Durrës

Vw T5. 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 12:47 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Transporter T5

6 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Qer 11:45 Makina , Tiranë

Campervan

14 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 22:11 Makina , Tiranë

Shitet Frugoni me 9 karriga

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 13:20 Makina , Vlorë

Shitet okzaion 3800€

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 18:33 Makina , Vlorë

OKAZION SHITET 4000€ 1.9 NAFTE OSE NDROHET ME MAKINE TJETER

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 13:42 Makina , Fier

Volkswagen Transporter - 2003

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 08:22 Makina , Kukës

Shitet Vw Transporter t5 2012

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 17:07 Makina , Tiranë

���� wv transporter 2015 automat ����

9 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 10:17 Makina , Tiranë

Shitet

7 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 19:46 Makina , Tiranë

Shitet

7 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 17:32 Makina , Durrës

wolswagen transporter

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 13:53 Makina , Tiranë

T5 kamio automat

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 02:41 Makina , Pogradec

Volkswagen

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 15:58 Makina , Pogradec

Volkswagen

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Shk 13:58 Makina , Tiranë

VW Transporter 2.0 Diesel

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 11:01 Makina , Tiranë

VW Transporte 2.0 TDI

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 21:34 Makina , Tiranë

vw caravell maxi automat full option

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 18:18 Makina , Pogradec

Okazion Shitet kamiocina

3 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 19:35 Makina , Fier

Volswagen T5

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 13:31 Makina , Tiranë

Volksvagen Transporter FRIGORIFER OKAZION

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 22:52 Makina , Tiranë

Shitet fugon Volkswagen nafte 1.9

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 22:27 Makina , Korçë

Shitet Volkswagen transporter

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 11:57 Makina , Pogradec

Shitet kamiocina

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 14:46 Makina , Tiranë

SHITET VW transporter 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 15:18 Makina , Tiranë

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 01:48 Makina , Tiranë

Shitet vw Volkswagen okazio

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 14:21 Makina , Tiranë

Vw transporter 2.0d

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 22:22 Makina , Vlorë

Shitet ose Nderohet

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 17:14 Makina , Pogradec

Shitet vw transporter 8+1

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Tet 20:24 Makina , Elbasan

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Sht 09:34 Makina , Tiranë

Volkswagen transporter ��okazion��

12 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | VW Volkswagen T5 Transporter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione