Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vw - Makina Të gjitha në Shkodër

VW Volkswagen , 1256
Audi , 7
Dodge , 3
Toyota , 1
BMW , 1
Seat , 1
Cadillac , 1
Volvo , 1
Ford , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vw ,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vw Të gjitha | Makina | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:14
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

VW GOLF 6 1.6TDI 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:00
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

VW PASSAT 2.0TDI 2010

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:24
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Shkodër

VW PASSAT CC 2.0TDI 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkodër

VW JETTA 1.6TDI 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 09:00
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

VW PASSAT 2.0TDI 2010

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Shkodër

•VW PASSAT CC 2.0 TSI•

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkodër

VW JETTA 1.6TDI 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:24
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Shkodër

VW PASSAT CC 2.0TDI 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:14
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

VW GOLF 6 1.6TDI 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkodër

VW polo 2015��1.4 nafte

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 12:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Shkodër

S CLASS W222 550 V8 BITURBO 75.000 KM!!!

38 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 11:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf 7 2.0 TDi 2015

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

Passat 2.5 SEL benxin - Gaz 2013

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 11:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

VW Passat 2.5 benxine

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 benxin motorr me zingjir ❌❌

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 motorr me zingjir ❌❌

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:08 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Vw turan

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Okazion!!

170 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 07:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Shitet VW Touran

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 23:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Touran 2.0 TDI automat 2011

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 21:19 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Shkodër

Toyota Rav4 2010 - Automat

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 19:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

VW PASSAT 2.0 TDI 2007 AUTOMAT

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 19:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkodër

VW JETA 2.0 TDI AUTOMAT 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 19:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

OKAZION VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMAT TAKSA PER 1 VIT

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 17:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkodër

OKAZION ...!!!

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
15 Qer 22:17 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Shkodër

����Range 4.4 Nafte Okazion 33.999€ ‼️

33 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Qer 15:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

VW PASSAT AUTOMATIK 2011

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Qer 15:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

VW PASSAT AUTOMATIK

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 16:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Shkodër

CLS 250��viti 2014 full

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 16:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Shkodër

CLS 250��2014 full

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 13:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Vw Touran 2.0 TDI Automat Viti 2004

3 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 09:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

VW Golf 5 Viti 2004 nafte 1.9

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Qer 09:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

Okazion E220 Nafte Me Dogan 2004 ��������

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 09:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Sapo Ardhur C220 Evo 2004 Automat ��������

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 09:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Shkodër

Mercedes ML 350 Bluetec 2010 Me Dogan ����✅

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 12:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkodër

Vw jetta

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 09:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf 6 2.0 Tdi

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 09:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf 6 2.0 Tdi

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 22:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkodër

Volkswagen Polo 1.2 TDI Bluemotion

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Qer 15:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf viti 2013��2.0 full

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 13:59 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Shkodër

Vw cadi 1.9

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
07 Qer 22:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

W203

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Qer 22:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Touran 2010

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Qer 15:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkodër

VOLKSWAGEN POLO 1.6TDI AUTOMAT 2014 R line

6 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 11:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

5700€ 0696211440

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 10:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

5700€ 0696211440

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 20:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

vw golf 5 automat

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 13:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

5700€ 0696211440

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 15:21 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Shkodër

Land Rover Discovery 1 Off Road

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 22:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Shitet

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 20:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

VW GOLF VII

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 20:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

Mercedes Benz W212 E220 viti 2012

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 17:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Shitet Touran 2.0TDI Automat

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 12:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Vw touran 1.9tdi automat

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vw | Të gjitha | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione