Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Renault | Vel Satis

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Renault Vel Satis | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Mar 18:17 ,

Okazion

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 09:39 ,

Okazion

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 14:42 ,

Renault velsatis automatik okazion

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 14:00 ,

reno benzin gaz 2.0 turbo

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
01 Korr 16:36 ,

Renault Vel Satis OKAZION 1700€

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Jan 22:25 ,

Shitet Renault.

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 17:00 ,

Reno

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 10:55 ,

Renault

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 20:48 ,

Shitet renault vel satis

750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 21:14 ,

Shitet Per pjes kembimit

5 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 21:47 ,

Super OKAZION Reno velsatis 2000€

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 00:51 ,

OKAZION Renault Velsatis

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 22:26 ,

u shit flm merr jep

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Tet 08:36 ,

Shitet ose Nderrohet me te njejten vlerë

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Gush 16:20 ,

vel satis nafte okazion 1 miljon lek

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Pri 08:42 ,

Renault Vel Satis dizel

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 13:11 ,

SHES RENAULT VELSATIS

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 16:36 ,

Shitet renault Vel Satis

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Tet 21:00 ,

Okazion renault velsatis pjes kembimi

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 13:08 ,

Vel Satis 3.0 2006 Me Dogane

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 22:22 ,

Shitet 2100 euro automatik 3.0 nafte

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 15:12 ,

Renault VelSatis

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 12:07 ,

Renaut VelSatis

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Dhj 14:34 ,

Admiral full opsion.

3 777 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 19:18 ,

Renault - vel satis

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Sht 08:32 ,

Renault VelSatis 3.0 Automatik -04

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Gush 09:16 ,

Okazioooonm

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 15:44 ,

okazion

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Jan 20:36 ,

Renault Vel Satis dizel -03

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 22:28 ,

Renault Velsatis dizel -04

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Renault Vel Satis | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione