Kasetofon | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 399
Opel , 168
Audi , 151
Fiat , 111
Toyota , 104
Renault , 100
BMW , 86
Smart , 58
Peugeot , 56
Nissan , 45
Citroën , 33
Land Rover , 26
Seat , 25
Škoda , 22
Lancia , 19
Alfa Romeo , 18
Hyundai , 18
Kia , 16
Mitsubishi , 16
Volvo , 12
Mazda , 11
Chrysler , 7
Suzuki , 7
Ssangyong , 7
Chevrolet , 7
MINI , 5
Dacia , 5
Honda , 5
Rover , 4
Jaguar , 3
Jeep , 3
Porsche , 3
Saab , 2
Daewoo , 2
Hummer , 1
Cadillac , 1
Acura , 1
Dodge , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kasetofon,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kasetofon Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 23:13
Linku:
,

AUDI A4 AUTOMAT 2007 2.0TDI

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:20
Linku:
,

Shitet Fiat Stilo 2004 1.2 1000€

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 23:42 ,

BENZ E CLASS 220 NAFT AUTOMAT VITI 2005 FULL OPSION

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:41 ,

BENZ C CLASS 220 NAFT AUTOMATIK VITI 2008 SUPER GJENDJE

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:36 Dyqani ,

❌SHITUR❌

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 23:24 Dyqani ,

Okazion!Ford Fiesta 1.4 Diesel Sapo ardhur 08

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:24 Dyqani ,

Okazion!BMW 120D—2.0 Diesel Sapoardhur!06

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:13
Linku:
,

AUDI A4 AUTOMAT 2007 2.0TDI

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 23:00 Dyqani ,

Okazion!Bmw 120D Seria 1–2.0 Diesel Sapoardhur 06

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:00 Dyqani ,

Okazion!Ford C-Max 1.6 Diesel Sapoardhur 08

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:58 Dyqani ,

Okazion!Citroën C1 Automatike 129.000Km 09

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:58 Dyqani ,

Okazion!Toyota Yaris 1.4D-4D Start-Stop 07

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:57 Dyqani ,

Okazion!Nissan Note 1.5 Diesel 2009 Sapoardhur

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:54 Dyqani ,

Okazion!Volkswagen Touran 1.9 TDI”UNITED”10

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:53 ,

Kasetofon navi audi4 .2006

200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:31 ,

FORD C MAX 1.8 BENZIN 2008 ZVICRA ME DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:22 ,

***Vw Golf 6 1.6 BENZIN/GAZ 2011 super gjendjee**

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 ,

Focus C-Max viti 2011,automat, 2.0 nafte,navi, 7300 Euro

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:55 ,

Nisan Micra viti 2011, automat, 1.2 benzine, 5000 Euro

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:39 ,

Nissan Note 1.5 Diesel 2008 Letra per 1 vit

35 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:26 ,

Shitet/Nderohet-Mercedes Benz EVO Exclusive Bussines Edition

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:50 Dyqani ,

Okazion!Renault Modus Automat 133.000Km!sapoardhur 06

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:49 Dyqani ,

Okazion!Renault Megane 1.5 Diesel Letra te paguar 05

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:41 Dyqani ,

Okazion!Opel Astra 1.7 Diesel Sapo ardhur 09

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:39 ,

GAZ&BENZINE 1.2 2005 MIKRA

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:29 Dyqani ,

Pasat Shitet

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:27 ,

Ford, transit, c-max ,fiesta kasetofon

3 500 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:19 ,

Toyota Yaris 2010,benzin/gas

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:05 ,

Volvo-C40. Benzin. Automatik

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:59 ,

Ford C-Max viti 2012, manual, 1.6 benzine-gaz, 5700 euro

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:47 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:38 ,

Seat Arosa benzine-gaz 2002 ne super gjendje!!

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:22 ,

Autoradio FORD SONY MP3 + AUX

5 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:13 ,

��⭐Okazion !! Chevrolet Captiva 2.4 Benzin/Gas

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:09 ,

Toyota Yaris1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VIT-07-8-����

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:08 ,

Toyota Yaris1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-V-09-10����

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:48 ,

Okazioonn automat 2010 2.0TDCI

3 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:47 ,

Okazion Ford Focus 1.6 tdci 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:41 ,

Volsvagen passat

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:32 ,

Toyota Yaris1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VITI-10-11-����

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:31 ,

Toyota Corolla 1.4-NAFT-MANUAL-VITi-06-07-����

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:31 ,

Toyota Corolla 1.4-NAFT-MANUAL-VITi-05-06-����

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:31 ,

Toyota Corolla 1.4-NAFT-MANUAL-VITi-05-06-����

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:29 ,

Toyota Corolla 1.4-NAFT-AUTOMAT-79000KM-����

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 16:28 ,

Toyota Corolla 1.4-NAFT-AUTOMAT-VITi-2007����

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:26 ,

Fiat punto // benzin gaz * lovato *

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kasetofon | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione