Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bmv ×6 - Makina Të gjitha në Shqipëria

BMW , 42
Toyota , 2
Citroën , 1
Ford , 1
Honda , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmv ×6,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj bmv ×6 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

MAKINA ME QERA

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 15:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

MAKINA ME QERA

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Qer 11:00 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Makina me qera

60 EUR / ditë

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
06 Qer 12:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

MAKINA ME QERA DUKE VAZHDUAR NGA 20 euro Dita

20 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Pri 13:00 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Durrës

Range Rover Velar

37 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Shk 07:39 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

BMV SERIA 5 NAFTE VITI 06 AUTOMAT

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 17:40 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmv

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 15:29 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Durrës

Bmv 320

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 08:37 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Durrës

BMV

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Nën 21:28 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

Bmv

2 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 20:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLFI 6 OOKAZION !!!

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 19:51 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Bmv

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 17:51 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

Okazion BMV X3 2.0 X-Drive…

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 01:41 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Elbasan

Bmv

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Dhj 11:47 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

BMV Seria 1 Manual Naft 2.0

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 18:01 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

BMV Seria 1 Manual Naft 2.0 okazion 4300EUR

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 15:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Durrës

Passat cc

8 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Nën 01:05 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMV SERIA 3 BENZINE 200 SUPER GJENDJE

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Tet 13:56 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Tiranë

BMW

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 09:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

SUPER OKAZIOONN CLS GAZ BENZINE

4 499 EUR Çmimi me zbritje

28 Gush 13:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Tiranë

ML 280

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 08:15 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

OKAZION Shitet Bmv 320 naft 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Pri 09:44 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Durrës

BMV 320 2.0 Naft✅Manuale✅Viti 2003✅

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 07:08 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Fier

bmv ×6

18 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 18:52 Makina  ·  BMW  ·  M3  ·  Tiranë

BMV SERIA 3 2008 Benzine

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Shk 13:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet Mercedes-Benz C220

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 21:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

Mercedes Benz E- clas 2015

19 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 18:00 Makina  ·  BMW  ·  Seri 1 M Coupé  ·  Pogradec

Shes makinen BMV

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 01:34 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW E46 2.0 diezel

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 12:16 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

BMW X3 2.0 nafte

4 698 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 08:34 Makina  ·  BMW  ·  M3  ·  Tiranë

BMV

4 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Tet 20:09 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Citroën C4

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 17:58 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

Shitet BMV Seria 1 Okazion 3500€

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Gush 08:39 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

BMW 120

4 700 EUR

17 Korr 07:30 Makina  ·  Honda  ·  Accord  ·  Durrës

�� Honda Accord 2.4 2017 ��

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Pri 17:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Paisje lavazhi prefesjonale te teknollogjia fundit

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Mar 23:29 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota Rav4 2011 2.2 D-CAT Automat

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 04:34 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota Rav4 Automat 2011 Shitet Nderrohet

11 200 EUR

27 Shk 21:13 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

BMV

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 15:12 Makina  ·  BMW  ·  Model tjetër  ·  Durrës

OKAZION-BMV

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 22:07 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Bmv 320

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Dhj 13:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

E 220

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 07:39 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Bulqizë

Bmv

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 22:47 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMV x5

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Korr 14:18 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Tiranë

Shitet BMW 318

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 18:26 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

Shitet x6

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Shk 11:20 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

BMW X5

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Tet 13:22 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Elbasan

Shitet Bmv okasion

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Sht 17:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Elbasan

Okazion shitet passat super ekonomik

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 16:01 Makina  ·  BMW  ·  Seri 1 M Coupé  ·  Pogradec

Bmv

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmv ×6 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione