Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Verso 2008 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Toyota , 39
Audi , 2
BMW , 2
Ford , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Verso 2008,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Verso 2008 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:51 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

Toyota Corrola verso

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:18 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Durrës

Toyota Corolla 5 Posti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 14:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

��❌️��SHITET E CLASS AMG LINE ��❌️��

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 23:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

SHES MAKINEN PERSONALE E CLASS AMG

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 13:41 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

����OKAZION-BMW-SERIA-3-2013-2.0-NAFTE ​​����

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:41 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

​​����OKAZION BMW SERIA 3 2013 2.0 NAFTE����

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 19:40 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

��❌️SHITET FORD FOCUS 1.8 BENZIN GAZ❌️��

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 20:28 Makina  ·  Toyota  ·  Avensis Verso  ·  Korçë

Shitet toyota avensis verso

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 21:33 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Durrës

Importuar nga Zvicra

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 13:20 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Vlorë

Toyota Corolla Verso 2008 2.2 Diesel

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Jan 17:08 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Pogradec

✅✅TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 NAFT ✅✅

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Jan 13:21 Makina  ·  Toyota  ·  Verso  ·  Tiranë

Toyota verso 2008 naftë 2.2

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 18:43 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

Shitet Corolla Verso 2008

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 18:39 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

Shitet tayota corolla verso 2008 2.2 nafte

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Jan 14:27 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Fier

Toyota Corrolla Verso 1.8 Benzine 7 sedilje 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
12 Jan 18:11 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitur

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Dhj 22:55 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Librazhd

SHITET

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 03:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Korçë

��❌️SHITET C CLASS 2006❌️��

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 10:01 Makina  ·  Toyota  ·  Verso  ·  Fier

Toyota super gjendje sapo ardhur nga gjermania

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 14:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Vlorë

��❌️SHITET MERCEDES -BENZ CLS ❌️��

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Sht 15:52 Makina  ·  Toyota  ·  Verso  ·  Tiranë

Toyota verso

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 11:57 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

Toyota Corolla Verso

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 11:41 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Durrës

Toyota corolla verso

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Gush 16:53 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

Shitet ose nderohet

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 01:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

��❌️SHITET C CLASS 2012 AMG 4MATIC❌️��

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 21:43 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

⛔️KERKOJ TE BLEJ AUDI Q5 ⛔️

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 16:02 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Durrës

Corrola verso 2008

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 13:11 Makina  ·  Toyota  ·  Verso  ·  Tiranë

Tayota verso

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 18:14 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Durrës

Toyota corrola 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 23:17 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Lezhë

Tyota corolla verso 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 14:09 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Lushnjë

Toyota Corolla Verso

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Shk 17:01 Makina  ·  Toyota  ·  Verso  ·  Tiranë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Jan 19:10 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Kavajë

Shitet Toyota corolla verso

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Jan 10:49 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

Toyota corolla verso.2.2 nafte..2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Dhj 09:26 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

Corrolla verso

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 20:43 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

Toyota verso

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Nën 15:38 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

Toyota verso

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 19:48 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Lezhë

Toyota Corolla Verso 2008 (makine familjare)

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 08:17 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

Shitet

38 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 21:55 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Sarandë

Toyota Corolla Verso

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 15:12 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Korçë

Shitet toyota corolla

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 12:32 Makina  ·  Toyota  ·  Avensis Verso  ·  Tiranë

Toyota Avensis Verso 2.0 D4D (6+1) Ndrrohet os Shitet

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 12:47 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

Okazion Toyota Corolla Verso 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Maj 16:39 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

shitet makine

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Maj 14:10 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Fier

Toyota corolla verso D4D 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 08:18 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Pogradec

Toyota corolla verso 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 15:13 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corolla dizel

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 06:40 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

Shitet toyota

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Jan 18:08 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Tiranë

Shitet Toyota Carola verso viti 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 15:36 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

FORD FOCUS 1.6 BENZINE -00

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Verso 2008 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione