Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pezho 406 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 10
Peugeot , 10
BMW , 9
Fiat , 4
Ford , 4
Nissan , 2
Volvo , 2
Citroën , 1
Jeep , 1
Mazda , 1
Opel , 1
Renault , 1
Smart , 1
Toyota , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pezho 406,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Pezho 406 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Lezhë

Mercedes Benz ML 320 packed AMG super gjendje

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:32 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Kukës

Ford Connect 1.5D 2015 MAXI *AUTOMATIK*

6 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

Vw Caddy MAXI 1.6TDI 2011 PA DOGAN

4 800 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:07 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

Nissan Navara 2015 Diesel

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:06 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Kukës

Nissan Navara 2.5 diesel 2015

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:05 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Kukës

Ford S-Max 1.6 ecobost benzin 2012 7vende

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:05 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler 2.8 Diesel Unlimited (Limited)

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Pri 20:12 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Krujë

Ford mondeo

1 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 09:51 Makina  ·  Peugeot  ·  407  ·  Fier

���� PEUGEOT 407 AUTOMAT SENSOR PARKIMI PEZHO

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 18:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 350  ·  Korçë

Mercedes-Benz glk 350 4matic

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 18:57 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0 xdriver bezin& gas⛽️

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 18:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

Mercedes-Benz E220 avantgarde amg

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Pri 18:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 400  ·  Korçë

Mercedes-Benz S400 Long 4matic

75 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Pri 18:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 200  ·  Korçë

Mercedes-Benz glk 200 cdi

12 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 18:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Korçë

Mercedes-Benz S320 2008 okazion

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 18:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

Mercedes-Benz E220 bluetec 2014

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
16 Pri 12:49 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 avant OKAZION

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 19:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes C300 4-matik b/g 2012

11 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 14:40 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Shkodër

Discovery 1 Tdi, Super Gjendje

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 22:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

!!!!!Mercedes S350 L Benzin-Gaz 2010 !!!!!

16 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 18:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

MERCEDES E220d 194 PS AUTOMATIK 9g Pa dogan

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 23:47 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Elbasan

Shitet Audi Q7 3.0 TDI okazion

17 000 EUR

09 Pri 05:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Okazion Passat CC 2.0 TDI 2012

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 20:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 63 AMG  ·  Tiranë

Mercedes Benz C63 Edition one

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Pri 00:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Kukës

Mercedes Vito 111CDI 2009 Pa Dogan

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 18:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC 2.0 TDI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 17:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC Blue Motion 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 17:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat CC 2.0 TDI 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 15:37 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Shitet dyqani mundesi nderrimi me makin

115 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Mar 15:34 Makina  ·  Fiat  ·  Marea  ·  Korçë

Fiat Marea Weekend Okazion

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 15:34 Makina  ·  Fiat  ·  Marea  ·  Korçë

Fiat Marea Weekend okazion

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 18:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

Golf 5 1.4 benzin i pa doganuar i sapo ardhur nga zvicrra

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 10:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf plus 1.9 tdi pa dogan

25 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 16:12 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8 4.2 TDI FULL !! ������������

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 23:32 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Korçë

2013 AUDI A4 2.0T FULL

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Jan 08:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

U shitë!!!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 16:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Durrës

Shitet Ml 350 ‪+44 7449 759724‬

16 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 15:59 Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Tiranë

Fiat Doblo Malibu 1.3 multijet

4 350 EUR

17 Dhj 09:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Korçë

VW Tiguan R-line 4motion

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Nën 14:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E 220 BlueEfficiency

10 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 04:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Korçë

Mercedes-Benz GLK 250 4matic bluetec

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 05:51 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Korçë

Range Rover Vogue 3.0 2014

40 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Tet 11:50 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

OKAZION ✅Audi A7 Look RS7 ✅

15 900 EUR

03 Tet 12:35 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Mitsubishi Outlander 2.4 Exclusive Benzine/Gas

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Sht 23:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Elbasan

Shitet VW POLO 1.2 benzin

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 16:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 5 plus 1.9 automat

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Korr 18:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Elbasan

shitet vw polo 1.2 benzin okazion

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 13:08 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

BMW X5 3.0d full ndrohet

4 000 EUR

24 Korr 16:05 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Lushnjë

bmw 730d 2007

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Korr 10:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Korçë

Volkswagen tiguan automatic 4motin

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pezho 406 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione