Ford tranzit | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford tranzit,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford tranzit Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:35 ,

Shitet okazion ford tranzit 2011 XL

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:20 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:19 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 07:19 ,

BLEJMË TË GJITHA LLOJET E MAKINAVE

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 15:36 ,

Okazion 9 copë paketë

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 16:56 ,

Ford Tranzit

1 700 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Pri 16:44 ,

Shitet Okazion ford tranzit connect LX 2011

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 16:29 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Pri 16:44 ,

Shitet Ford Tranzit 8+1 i vitit 1994

2 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 12:46 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 09:36 ,

Shitet Okazion ford tranzit 2011

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 11:23 ,

Shitet ford tranzit connect 1.8D LX.

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 17:22 ,

*OKAZION* Shitet Ford Tranzit 2010 2.2tdci

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 16:04 ,

Ford Tranzit

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Pri 20:02 ,

Shitet ford tranzit connect LX 1.8

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 07:00 ,

Ford tranzit

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Mar 09:55 ,

Ford TRANZIT FRIGORIFER .OKAZION 4000€

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 07:07 ,

Shitet ford tranzit connectXL

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 19:07 ,

Okazion ford tranzit connect

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 11:37 ,

Ford tranzit

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Mar 18:37 ,

Shitet okazion ford tranzit connect LX

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 03:41 ,

Ford Transit

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Mar 15:26 ,

Shitet ford tranzit connect

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 20:49 ,

Ford Tranzit

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 19:02 ,

Shitet ford tranzit connect LX

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 06:27 ,

Shitet ford tranzit connect 1.8 Tdci LX

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 15:25 ,

Ford tranzit connect 1.8 tdci LX

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 10:25 ,

Shitet ford tranzit connect

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 10:00 ,

Shitet ford tranzit connect

4 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 11:41 ,

Shitet ford tranzit connect

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 06:39 ,

Shitet ose nderrohet me makin familjare.

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 05:59 ,

Shitet ford tranzit connect

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 06:49 ,

Shitet ford tranzit connect

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 06:19 ,

Ford tranzit connect

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 18:52 ,

Shitet ford tranzit connect

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 14:39 ,

Shitet

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 20:49 ,

SHITET FORD TRANZIT MINI VAN 14+1 VITI 2008.

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 08:57 ,

Ford tranzit

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 11:16 ,

Shitet Ford Tranzit vit 1999

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 14:56 ,

Sprinter 516

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Shk 16:27 ,

Ford tranzit

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 21:48 ,

Shitet ford

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 13:29 ,

ford tranzit

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 00:53 ,

Okazion Ford tranzit

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Jan 11:45 ,

Fordi

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 17:52 ,

Ford tranzit furgon ne gjendje perfekte shitet ose nderrohet

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Jan 20:56 ,

Shitet ford tranzit

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Jan 12:50 ,

ford tranzit i sapoardhur nga zvicra

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford tranzit | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione