Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Vectra Të gjitha në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel Vectra | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Shk 14:39 Makina , Elbasan

OPEL VECTRA 1.8 Benzin+Gaz

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Shk 18:21 Makina , Elbasan

Shitet/ nderrohet

2 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 21:01 Makina , Elbasan

Shitet.

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 20:22 Makina , Elbasan

shitet

1 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 11:24 Makina , Elbasan

OPEL VEKTRA

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Maj 22:50 Makina , Elbasan

opel vektra 1.6 benzine viti 1997 ne gjendje super

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 20:28 Makina , Elbasan

Shitet opel vecta

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 17:31 Makina , Elbasan

Opel vectra

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 21:08 Makina , Elbasan

Opel Vectra 2.0 DTI 16V

2 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 13:06 Makina , Elbasan

OkazionOpel vectra

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 17:55 Makina , Elbasan

Elbasan

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 16:17 Makina , Elbasan

Opel GT

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Korr 11:09 Makina , Elbasan

Shitet Opel Vectra 1.8 benzin

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Qer 19:07 Makina , Elbasan

super makin

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 19:07 Makina , Elbasan

super ekonomike

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Maj 12:56 Makina , Elbasan

Okazion per pak dit

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 17:31 Makina , Elbasan

Opel Vectra Benzin-Gaz

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 18:30 Makina , Elbasan

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 16:35 Makina , Elbasan

Opel Vectra okazion

2 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 09:38 Makina , Elbasan

Opel Vectra 2.0 Benzin Okazion !!!!!

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 14:23 Makina , Elbasan

Shitet

1 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 11:08 Makina , Elbasan

opel vectra

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 18:26 Makina , Elbasan

opel vectra

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Jan 15:29 Makina , Elbasan

shitet okazion ..

250 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 16:10 Makina , Elbasan

Opel vectra 1800 euro

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Tet 10:41 Makina , Elbasan

Opel vectra

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 07:17 Makina , Elbasan

Nderrohet

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 17:20 Makina , Elbasan

Opel Vectra benzin

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Korr 07:23 Makina , Elbasan

Opel

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 13:38 Makina , Elbasan

Opel vectra

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Qer 10:57 Makina , Elbasan

Opel Vectra

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Maj 17:33 Makina , Elbasan

Okazion .... opel vectra

1 700 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 10:38 Makina , Elbasan

Opel vectra

1 800 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 10:35 Makina , Elbasan

Opel Vectra Gts

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Mar 19:08 Makina , Elbasan

Shitet Opel Vectra

200 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 15:56 Makina , Elbasan

Opel vektra

2 700 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Shk 17:24 Makina , Elbasan

Opel vektra gts

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Jan 16:49 Makina , Elbasan

Opel Vectra 2.2 Diesel

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Jan 11:40 Makina , Elbasan

Super mjet

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 17:49 Makina , Elbasan

Opel Vectra dizel

2 500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 20:55 Makina , Elbasan

Opel Vectra GTS

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Dhj 19:34 Makina , Elbasan

Okazioonn

1 700 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 11:10 Makina , Elbasan

Opel Vectra 2.2 DTR GTS

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Dhj 18:28 Makina , Elbasan

super makin

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
03 Dhj 18:39 Makina , Elbasan

Opel

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 09:28 Makina , Elbasan

Opel Vectra GTS

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Nën 19:19 Makina , Elbasan

super makin

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 20:51 Makina , Elbasan

Opel vectra dizel 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Nën 19:38 Makina , Elbasan

Opel

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 15:57 Makina , Elbasan

Benzin gas

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel Vectra | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione