Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Lincoln | Town Car

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Lincoln Town Car | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:45 Dyqani ,

Lincoln

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:45 Dyqani ,

Limuzina Me Qera

100 EUR / muaj

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Shk 19:41 ,

Lincoln Towncar 1995’ ����

12 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 19:24 ,

Lincoln Towncar 4.6 v8 Benzin

12 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Nën 18:14 ,

Okazion makin Epoke (RETRO)

15 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Tet 10:18 ,

Lincoln

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Tet 11:32 ,

Shitet limuzine .

4 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Tet 04:59 ,

E blinduar,!!!

20 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Gush 22:27 ,

Lincoln Town-Car Signature Limited Benzin/Gaz

10 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Korr 17:13 ,

shitet limuzina

8 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Mar 11:13 ,

Limousine Lincoln 4.2 Benzine ne gjendje perfekte

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Dhj 08:25 ,

Lincoln

25 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Shk 17:45 ,

Okazion Lincoln Town car/

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 11:53 ,

Shitet limousina tel 0693784223

8 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Gush 11:33 ,

Shitet limozina :tel 0693784223

6 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Maj 08:19 ,

Lincoln Town Car

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 21:18 ,

limozina per dasma Urgjent Lincoln

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 12:05 ,

Shitet limozine

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Nën 13:00 ,

Limuzin okazion

8 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Gush 21:03 ,

Okazion Limozin 4.0 benzin

8 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Gush 18:32 ,

Okazion Licoln Town Car 4.6 benzine

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Maj 11:53 ,

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Pri 10:30 ,

Lada Niva benzin

450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Mar 20:00 ,

Shitet

8 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Mar 09:15 ,

LINCOLN TOWN CAR

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 08:18 ,

Cmimi I diskutushem

9 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 16:51 ,

Lincoln Town Car benzin

8 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Nën 20:12 ,

super lincoln presidencial me letra

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 23:30 ,

Shitet e tera ose per pjes kembimi

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Pri 17:47 ,

Lincoln towen car

11 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Pri 17:43 ,

Lincoln town car

11 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Sht 14:42 ,

shes ose nderroj lincoln town car limousine

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Korr 23:29 ,

Ofrojme sherbim Limuzin!

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 18:28 ,

Lincoln

6 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Dhj 14:45 ,

Lincoln Town Car benzin -00

12 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Lincoln Town Car | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione