Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Lincoln

Aviator , 5
LS , 6
Mark , 4
Navigator , 50
Town Car , 35

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Lincoln | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:23 Dyqani ,

SHITET - LINCOLN - MARK V 1978 - 7.6 LITER

Viti: 70-at
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:38 ,

Shitet Linkoln Aviator 2008

27 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:11 Dyqani ,

Lincoln

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 09:11 Dyqani ,

Limuzina Me Qera

100 EUR / muaj

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Maj 18:28 ,

Lincoln

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Maj 10:31 ,

SUPER OKAZION

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 10:30 ,

Lincoln

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 10:27 ,

Limuzine

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 13:27 ,

Lincoln navigator

11 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 17:11 ,

Shitet Lincoln

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 13:26 Dyqani ,

LINCOLN

10 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Shk 17:17 ,

Lincoln

800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 19:57 ,

Limusine

8 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
01 Shk 19:41 ,

Lincoln Towncar 1995’ ����

12 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 19:24 ,

Lincoln Towncar 4.6 v8 Benzin

12 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Jan 12:25 ,

Shitet ose nderohet

5 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Dhj 22:59 ,

Gome pa perdorur 245/65/r17 lincoln. tek gome

100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Dhj 05:00 ,

LINCOLN MKX LIMITED EDITION

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Dhj 22:17 ,

Blet

120 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Nën 20:50 ,

Shitet Limuzina 8.600€ gjendje perfekte ✅mundesi ndrrimi

8 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 18:14 ,

Okazion makin Epoke (RETRO)

15 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Nën 20:58 ,

Linkol

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Tet 10:18 ,

Lincoln

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Tet 11:32 ,

Shitet limuzine .

4 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Tet 04:59 ,

E blinduar,!!!

20 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Sht 17:57 ,

Shitet-Lincoln Navigator

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 18:14 ,

Lincoln Continental TOWN CAR 1978

23 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Sht 12:08 ,

Lincoln Navigator

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 12:08 ,

Lincoln Navigator L

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 22:27 ,

Lincoln Town-Car Signature Limited Benzin/Gaz

10 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Gush 02:55 ,

Super OKAZION LINCOLN MKC

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Gush 02:46 ,

Super OKAZION LINCOLN MKC

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Gush 11:44 ,

Shitet Makine Lincoln

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Korr 17:13 ,

shitet limuzina

8 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Maj 09:59 ,

Lincoln MKC 2.0 Ecoboost

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Pri 20:07 ,

Lincoln Navigator

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Mar 11:13 ,

Limousine Lincoln 4.2 Benzine ne gjendje perfekte

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Mar 15:44 ,

Lincol ls

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Shk 01:32 ,

Shitet makina full

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 19:29 ,

Okazion Lincoln Navigator gaz benzin 100%

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 07:08 ,

Shitet Linkoln 3.5 Benzin

7 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Dhj 11:27 ,

Lincoln Navigator benzin+gaz

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Dhj 08:25 ,

Lincoln

25 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Nën 14:07 ,

LINCOLN NAVIGATOR

1 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 23:41 ,

Lincoln

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Gush 13:48 ,

Lincoln

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Korr 16:18 ,

Lincoln Navigator Platinum.Cmimi i diskutueshem

9 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Maj 22:03 ,

Shitet

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Maj 16:10 ,

LINCOLN NAVIGATOR 5.4 BENZIN GAZ

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Maj 10:29 ,

OKAZION. Lincoln Navigator

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Lincoln | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione