Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

c200 - Makina Të gjitha në Korçë

Audi , 9
BMW , 6
Toyota , 5
Fiat , 3
Chevrolet , 2
Volvo , 2
Ford , 1
Lancia , 1
Nissan , 1
Opel , 1
Peugeot , 1
Seat , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe c200,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj c200 Të gjitha | Makina | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

Benz C200 CDI Facelift

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 21:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

����E220 CDI/AUTOMAT/VITI 2005����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Korçë

����C220 CDI/AUTOMAT����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Korçë

����C220 CDI/AUTOMAT����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

����C230 KOMPRESSOR(MOTOR 1.8)/AUTOMAT����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

����E200 KOMPRESSOR/AUTOMAT/218.000 KM����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:31 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0i x-drive benzin/gaz

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 200  ·  Korçë

Mercedes-Benz glk 200 cdi

13 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

Mercedes-Benz E220 bluetec 2014

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 11:24 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Korçë

Audi q3 s-line 2.0 diesel

25 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 11:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 350  ·  Korçë

Mercedes-Benz glk 350 4matic

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 400  ·  Korçë

Mercedes-Benz S400 Long 4matic

75 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 11:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Korçë

Mercedes-Benz S320 2008 okazion

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:16 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0 xdriver bezin& gas⛽️

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 14:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

����Mercedes-Benz C200 Benzine+Gaz Sport����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
13 Qer 14:11 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

BMW x5 35d TwinPower 2015

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Qer 13:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Golf 5 2005 gjermania dogan + karta 1 vit

2 970 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 09:33 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Korçë

Audi A6 3.0 TDI quattro MATRIX

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 19:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

Mercedes Benz w203 200 CDI

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 13:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Korçë

����Mercedes Benz A-Class 200 ����

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Qer 08:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

���� Mercedes Benz C200 CDI ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 10:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

C200 CDI EVO AUTOMAT ����

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 02:50 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Korçë

Shitet AUDI A6 2.0 TDI AUTOMAT 2013 ✅

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
08 Qer 15:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Golf viti 2013��2.0 nafte full

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 22:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Shiten pjese per clk w208 2.0 benzine Kompresor viti 2000

900 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 18:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Mercedes Clk w208 2.0 benzin-gas ne leje. Viti 2000, manual.

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 10:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

‼️C200 Kompressor FULL OPTION‼️

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 17:18 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Korçë

❌ TOYOTA AURIS 1.4 ❌

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 17:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

C200 Kompressor Full Option

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 07:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

Mercedes Benz C200 CDI

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Maj 13:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Korçë

Mercedes-Benz Cls Black Series Amg full opsione

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 13:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

Shitet Mercedes Benz C200 Kompressor

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Maj 20:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

SHITET Mercedes-Benz W203

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Maj 17:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

Mercedes Benz C 200 CDI

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Maj 16:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Golf 4 1.8 Turbo+ Gaz

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Maj 21:05 Makina  ·  Fiat  ·  Marea  ·  Korçë

Fiat Marea Weekend Okazion

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 21:05 Makina  ·  Fiat  ·  Marea  ·  Korçë

Fiat Marea Weekend okazion

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 22:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Korçë

��Mercedes Benz��

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Maj 20:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Shitet volksvagen golf 5 manual 1.9 nafte 2007 letra nje vit

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 05:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

Mercedes Benz C200 CDI

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 07:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

Mercedes c200 kompressor 0698739389

5 800 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Pri 14:27 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Korçë

Toyota yaris 2012 1.4 naft automat shum ekonomik

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 11:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Korçë

1995 Mercedes-Benz c-class

200 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Mar 10:54 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Korçë

AUDI A6 3.0 TDI 2014

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 09:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Korçë

Makine funerali

13 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 12:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

c200 kompresor

4 400 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Shk 09:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

C200 KOMPRESSOR

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Jan 00:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Shitet clk w208 2.0 Kompresor benzin-gas ne leje.1999 Manual

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 23:32 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Korçë

2013 AUDI A4 2.0T FULL

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Jan 19:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

Mercedez Benz

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj c200 | Të gjitha | Makina | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

C200 C200 c200 c200 c200 C200 c200 C200 C200 C200

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione