Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ford | EcoSport

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford EcoSport | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:17 Dyqani ,

U SHIT Ford EcoSport viti 2015 1.5 tdci

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Mar 10:33 ,

2020 FORD EcoSport

11 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Mar 09:45 ,

Ford Ecosport 2017 Automat

10 000 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Jan 14:42 ,

Shitet per pjes makn ford

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Dhj 13:22 ,

Shitet

13 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Sht 18:14 ,

Ford Ecosport

7 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
25 Gush 19:12 ,

Ford EcoSport

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Korr 11:02 ,

Shitet Ford EcoSport

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Korr 10:54 ,

Shitet Ford EcoSport

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Qer 16:51 ,

Ford ecosport viti 2020 8000km OKAZION

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Shk 12:32 ,

Ford RS

32 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 18:55 ,

Ford.

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Tet 09:26 ,

Ford eckort

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 15:40 ,

Ford Benzin Gaz

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Qer 16:15 ,

Shitet Ford Fiesta

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 08:03 ,

OKAZION FORD ECOSPORT 1.5 NAFTE 2016

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
05 Shk 02:36 ,

Shitet ose ndrohet

1 234 567 899 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Dhj 17:05 ,

Okazion makine e re

20 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 11:58 ,

Okazion Ford Ecosport 1.5 Disel

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Gush 15:45 ,

Ford ecosport

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Jan 12:28 ,

Okazion

11 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Nën 17:04 ,

shitet per pjese

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 15:50 ,

Ford EcoSport per arsye mosperdorimi

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Shk 19:37 ,

Ford Fiesta benzin

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 19:56 ,

Ford Mondeo dizel

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 20:23 ,

Shitet me letra

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford EcoSport | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione