Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes benx e klas - Makina Të gjitha në Bulqizë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benx e klas ,kategori Makina,ose lokacione Bulqizë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benx e klas Të gjitha | Makina | Bulqizë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 15:13 Makina  ·  BMW  ·  123  ·  Bulqizë

Përshëndetje, jam në dispozicion

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
15 Qer 08:02 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Bulqizë

Shitet

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 19:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Bulqizë

Shitet pasat 1.9 tdi

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Qer 19:45 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Bulqizë

Shitet Land Rover tdi (Pa Letra)

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 19:38 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Bulqizë

Shitet Land Rover tdi (Pa Letra)

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 19:41 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Bulqizë

Audi a3

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 18:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Bulqizë

Shitet arsye mos përdorimi

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Maj 23:57 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Bulqizë

Shitet fiat grande punto 1.3 naft 0692380296

2 550 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 20:14 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Bulqizë

Audi A3 2.0 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 09:55 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Bulqizë

Audi a3

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benx e klas | Të gjitha | Makina | Bulqizë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione