Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Të gjitha në Krujë

Seri 1 , 7
Seri 2 , 1
Seri 4 , 1
Seri 3 , 80
Seri 5 , 36
Seri 6 , 3
Seri 7 , 12
M-modele , 11
X-modele , 38

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW | Krujë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:02 Makina , Krujë

BMW 320D AUTOMAT 2008 e sapoardhur me dogan

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:31 Makina , Krujë

Bmw 116 benzin+gaz super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 16:10 Makina , Krujë

Shitet bmw seria 3 okazionnn

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 13:55 Makina , Krujë

E36 COUPE

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 00:56 Makina , Krujë

E36 COUPE

2 500 EUR Çmimi me zbritje

27 Maj 19:55 Makina , Krujë

Shitet Bmw Seria 3 super gjendje

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Maj 17:26 Makina , Krujë

Bmw e36

2 100 EUR

10 Maj 00:02 Makina , Krujë

Bmw 530D Automat��

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 22:34 Makina , Krujë

bmw seria 1

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 03:10 Makina , Krujë

BMW E36 2.5

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 23:01 Makina , Krujë

Shitet bmw e36 2.5

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 13:21 Makina , Krujë

Shitet

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 17:33 Makina , Krujë

Bmw seria 3

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 19:46 Makina , Krujë

BMW X5

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Shk 15:34 Makina , Krujë

bmw 318 nafte

4 300 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Jan 20:17 Makina , Krujë

Bmw

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 13:58 Makina , Krujë

Bmv x5

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 10:03 Makina , Krujë

Bmw

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Jan 00:35 Makina , Krujë

BMW seria 3

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Jan 10:32 Makina , Krujë

Shitet Nderrohet Bmw x6 3.0 D

12 500 EUR

05 Jan 18:05 Makina , Krujë

Bmw 530

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Dhj 19:08 Makina , Krujë

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Nën 10:38 Makina , Krujë

Bmw E60 530XD 2006

7 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 09:42 Makina , Krujë

Bmw 750I

14 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 06:25 Makina , Krujë

BMW E60 530XD

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 01:41 Makina , Krujë

Shitet nderrohet

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Nën 13:52 Makina , Krujë

Shitet BMV X5 3.5 X-drive 2015

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Tet 14:52 Makina , Krujë

OKAZION bmw 530

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Tet 13:08 Makina , Krujë

KARROTREC DENISI

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Tet 13:01 Makina , Krujë

BMW

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 21:31 Makina , Krujë

Bmw 523lci

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 23:52 Makina , Krujë

Okazion BMW X3, viti 2005, 4x4, cmimi 4500€.

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 18:37 Makina , Krujë

Bmw x1 e84, 2010 xdrive

13 599 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Gush 16:15 Makina , Krujë

OKAZION!!!Shitet BMW 525

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 19:12 Makina , Krujë

Bmw seria 5

6 990 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Korr 15:46 Makina , Krujë

Shitet !!

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 23:43 Makina , Krujë

bmw x5

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Qer 17:40 Makina , Krujë

Bmv

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 17:38 Makina , Krujë

Bmv seria 5

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 16:48 Makina , Krujë

Bmw 120d

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 11:35 Makina , Krujë

Okazion Bmw 120d 2.0 naft viti 2006 atomat super full

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 22:22 Makina , Krujë

Bmv x5

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 12:39 Makina , Krujë

Shitet

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 16:41 Makina , Krujë

shitet bmw x5 baxho siper 3.0 gjendje shm e mire

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 16:41 Makina , Krujë

Shitet bmw ne gjendje te mir

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 16:41 Makina , Krujë

Shitet bmw ne gjendje te mir

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 13:55 Makina , Krujë

BMW 530 D����❌4000✅��0697888810

4 000 EUR Çmimi me zbritje

15 Pri 15:46 Makina , Krujë

Bmw E36

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 15:44 Makina , Krujë

Shitet ose ndrrohet

9 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Mar 04:26 Makina , Krujë

BMW x 5

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione