Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi A8 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej njoftime per Audi A8 ne Shitje. Shiko mijera oferta per Audi ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Audi A8 ne shitje, apo modele tjera si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, dhe shumë të tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A8 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.Dje 20:13
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

OKAZION--AUDI A-8 BENZINE 3.0 TFSI ME DOGANE 11.900€

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:21
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2012 - AUDI A8 L 3.0 TDI Quattro

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:14
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2012 - AUDI A8 L 3.0 TDI Quattro

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:21
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2012 - AUDI A8 L 4.2 TDI Quattro

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:17
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

Audi A8

17 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 10:42
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi

33 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:42 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

Audi A8 L 3.0 TFSI

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 10:42 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

AUDI A8L SUPER FULL

25 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 10:33 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

AUDI A8L 3.0 TDI

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:30
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8 L 4.0 2015

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:27 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

AUDI A8L

12 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Vlorë

SHITET/NDERROHET ����AUDI A8L 10/10����

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:24 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

Audi A8 L super Full me letra shqiptare

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:24 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8 4.2 TDI Quattro

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:21
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2012 - AUDI A8 L 4.2 TDI Quattro

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:21
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2012 - AUDI A8 L 3.0 TDI Quattro

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2011 - AUDI A8 4.2 FSI Quattro

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:18 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2015 - AUDI A8 L 3.0 TDI QUATTRO

27 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:18 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2014 - AUDI A8 4.2 TDI Quattro

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:17
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

Audi A8

17 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:16 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

2013 - AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO

15 998 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:14
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2012 - AUDI A8 L 3.0 TDI Quattro

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:09 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

Audi A8 3.0 naftë 2013

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A8 PREMIUM PLUS - 2013

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:51 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

AUDI A8L 55 TFSI ��PRESIDENCIAL FULL OPTION��

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:47
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

AUDI A8 3.0 TDI 2014 ���� Kanadaje

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:36 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8 viti 2011 4.2 fsi

12 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:10 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

Audi A8, 3.0 D, QUATTRO, HAPESE XHAMI, VITI 2014

18 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:06 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Vlorë

Audi A8 2013 Matrix

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:03 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

AUDI A8 OKAZION

5 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Kavajë

OKAZION!!!AUDI A8 4.2 BENZINE EXSTRA FULL OPSION

14 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:39 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

Audi A8 2015 3.0 Diesel

26 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:29 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8 3.0 TDI Quattro 2013

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:11 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi a8, 2013 nafte

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:00 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

✅Audi A8 2012 3.0 nafte full✅

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:53 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8 4.2 Lungo 2012

20 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 07:51 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Shkodër

Shitet Audi A8L Matrix S line

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 07:46 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

Audi A8 3.0T 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:41 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Shitet audi a8

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:41 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Shitet Audi a8

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:03 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

AUDI A8L MATRIX ���� 3.0 SUPERCHARGER���� 2013���� OKAZION

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:57 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Lushnjë

AUDI A8 ����VITI 2017 SUPER FULL

39 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 05:50 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8L

29 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 05:47 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Shitet audi a8 2012

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:47 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

Audi A8L 5.0 Tdi importuar nga zvicra

63 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:09 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

shitur!!!

9 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 00:04 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

AUDI A8 AUTOMAT Viti 2002

5 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:53 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi a8 okazion ❌22.700€ ❌

22 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:27 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Berat

Shitet ose nderrohet me foristrade pick up

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:57 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

����Audi A8L 4.0 TFSI Presidencial Quattro 2014 4 Vende

30 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:52 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

AUDI A 8-3.0

17 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:51 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

AUDI A 8

27 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:13 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

Audi A8 L

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 20:26 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

!!!OKAZION!!! A8 50 tdi (3.0) Quattro

21 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:26 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

SUPER OKAZION AUDI A8 2015 50tdi Quatrro

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online

Jeni duke kerkuar per Audi A8 ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Audi te ndryshme ne shitje. Blini apo shisni Audi A8 ne tregun me te madhe online MerrJep.al.a


Blej Audi A8 ne Shitje


Mijera oferta per Audi A8 ne shitje. Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertn ideale per ju. Shiko njoftimet per Audi A8 ne shitje apo modele tjera te Audi si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, Audi RS6, Audi A7, Audi S1, Audi S2, Audi S3, dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A8 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.


Krijo njoftime per Audi A8 ne MerrJep.al


Keni Audi A8 te perdorur apo te re qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne tregun me te madhe online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione