Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mitsubishi | Montero

03 Tet 20:10 ,

Mistubishi

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Sht 17:33 ,

Shitet Mitsubishi Montero Sport 4x4

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Gush 12:36 ,

OKAZION PAJERO MONTERO OKAZION

11 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 11:33 ,

Mitsubishi Pajero Montero

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 11:09 ,

Mitsubishi Pajero Montero

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 11:09 ,

Mitsubishi Pajero Montero

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 21:05 ,

MITSUBISHI MONTERO 300 BENXIN/GAZ AUTOMAT 4X4

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 21:40 ,

MITSUBISHI 300 BENXIN GAZ 4X4 AUTOMAT 2004 RALLY

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 17:23 ,

Pajero

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 23:27 ,

Mitsubishi Montero

6 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Mar 18:16 ,

Mitsubishi pajero

3 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999


Në fillim