Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mitsubishi pajero | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mitsubishi , 846
BMW , 16
Ford , 14
Audi , 10
Toyota , 10
Citroën , 4
Nissan , 4
Fiat , 3
Porsche , 3
Smart , 3
Cadillac , 2
Chrysler , 2
Hummer , 2
Kia , 2
MINI , 2
Opel , 2
Peugeot , 2
Aixam , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Jeep , 1
Škoda , 1
TVR , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mitsubishi pajero,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mitsubishi pajero Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:40
Linku:
,

SHITET BMW SERIA 330d 6000€

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Gush 15:06
Linku:
,

Mitsubishi Montero 4x4 per shitje

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 23:43 ,

Shitet Porche Cayene 4.8 GTS Benxin/Gaz Prins,Nderrohet

14 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:36 ,

AUDI A8 , 3.0 NAFTE (PA TAKSE LUKSI)

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:36 ,

✅️SMART FOR FOUR,1.4 B/G

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:36 ,

��SHITET/NDËRROHET S-CLASS

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:36 ,

SKODA OCTAVIA TAXI��

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:19 ,

Pajero 3.2DID 2001 manual ose nderrohet +\-

6 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:22 ,

Mitsubishi pajero sport me kondicioner

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:55 ,

Shitet Mitsubishi Pajero 2.8

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:43 ,

Mitsubishi Pajero 2.5 Interkuler 4x4 Manual 6900 Euro

6 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:43 ,

goma foristrade 255/85/16

350 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 14:08 ,

BMW X5 3.5d Xdrive Black Edition 3.0L 10/2015 M Twin Turbo

34 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:08 ,

ML 350 BLUETEC 2014 360 grade kamera AMG Panorama W166

22 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:05 Dyqani ,

FORD FIESTA - 2015 - 1.4 BENZIN GAZ FABRIKE - SUPER GJENDJE

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:05 Dyqani ,

VW GOLF 5 PLUS - AUTOMAT - 2.0 NAFTE - 5700 EURO

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:05 Dyqani ,

MINI COOPER COUNTRYMAN - 1.6 NAFTE - 2011 - 4X4

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:05 Dyqani ,

BMW X3 M-PACKET - 2008 - NAFTE 2.0 4X4

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:05 Dyqani ,

AUDI A3 - 2.0 NAFTE - AUTOMAT - 3890 EURO

3 890 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:05 Dyqani ,

BENZ B 200 CDI - AUTOMAT - 2012 - FULL OPTION

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:05 Dyqani ,

VW POLO - 1.4 NAFTE - 2007 - MANUAL - ME DOGANE

3 590 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:03 ,

BMW 120d full

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:40
Linku:
,

SHITET BMW SERIA 330d 6000€

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 10:08 ,

Caddy

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:07 ,

Mercedes Benz Cls 320 Cdi -06

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 22:56 ,

10k Followers 28$

28 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
06 Gush 22:29 ,

Mitsubishi pajero sport

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 18:13 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Gush 17:58 ,

SHITET

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Gush 12:23 ,

Off Road Car For Rent Albania

90 EUR / muaj

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Gush 11:23 ,

ML 6.3 AMG

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Gush 11:04 ,

HUMMER H2 FULLLL

20 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 11:04 ,

BMW 730Li 2014 benzin gaz 100%full

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Gush 09:31 ,

Mitsubishi Pajero

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Gush 13:14 ,

Okazion Automat Viti 2011 U SHIT FLM MERRJEP

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Gush 22:45 ,

Mitsubishi Pajero 2.5 Turbointerculer

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 18:56 ,

Mitsubishi Pajero

8 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Gush 16:14 ,

Toyota hilux 3.0 2011 super gjendje

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gush 12:14 ,

SE260 SEL W126 Automat Benzine1990 Gjendia ORIGJINALE

11 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 11:58 ,

Shes tubo inoksi mitsubishi pajero

150 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Gush 03:12 ,

VW Touran 2011 6+1 vende 2.0 nafte

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 00:48 ,

��Tuareg 4900 EURO,i padiskutueshem.

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 00:48 ,

BMW 120D FULL

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 00:48 ,

ALFA 147 GAZ BENZIN.

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Gush 08:58 ,

Mitsubishi pajero 2.8 turbo 2005

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Gush 15:06 ,

Mitsubishi Montero 4x4 per shitje

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 10:22 ,

Mitsubishi PAJERO 2.5 TURBO ��OFF ROAD��

5 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Gush 08:41 ,

Mitsubishi Pajero 2.8 nafte 4X4 Turbo Intercooler

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Korr 13:59 ,

Pasat cc shitet ose nderrohet

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mitsubishi pajero | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione