Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pajero | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mitsubishi , 1059
BMW , 18
Ford , 14
Toyota , 12
Audi , 11
Citroën , 4
Nissan , 4
Fiat , 3
Porsche , 3
Smart , 3
Cadillac , 2
Chrysler , 2
Hummer , 2
Jeep , 2
Kia , 2
MINI , 2
Opel , 2
Peugeot , 2
Aixam , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Renault , 1
Škoda , 1
TVR , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pajero,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pajero Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Gush 10:40
Linku:
,

SHITET BMW SERIA 330d 6000€

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

Dje 23:11 ,

‼️Mitsubish Pajero 4x4 / 4900€‼️

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:43 ,

Audi A3 2.0 Tdi Sline -09

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:03 ,

Shitet Porche Cayene 4.8 GTS Benxin/Gaz Prins,Nderrohet

14 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:16 ,

Pajero 3.2DID 4x4 manual 2001 me letra 1 vit/ nderrohet + -

6 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:15 ,

Shitet Mitsubishi Pajero 2.8

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 15:45 Dyqani ,

TOYOTA YARIS - 2008 - 1.0 BENZINE - 3500 EURO

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:43 Dyqani ,

FORD FIESTA - 2015 - 1.4 BENZIN GAZ FABRIKE - SUPER GJENDJE

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:42 Dyqani ,

VW GOLF 5 PLUS - AUTOMAT - 2.0 NAFTE - 5700 EURO

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:39 ,

BMW X5 3.5d Xdrive Black Edition 3.0L 10/2015 M Twin Turbo

34 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:39 ,

ML 350 BLUETEC 2014 360 grade kamera AMG Panorama W166

22 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:39 Dyqani ,

MINI COOPER COUNTRYMAN - 1.6 NAFTE - 2011 - 4X4

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:38 Dyqani ,

BMW X3 M-PACKET - 2008 - NAFTE 2.0 4X4

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:35 Dyqani ,

BENZ B 200 CDI - AUTOMAT - 2012 - FULL OPTION

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:34 Dyqani ,

VW POLO - 1.4 NAFTE - 2007 - MANUAL - ME DOGANE

3 590 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 12:59 ,

ML 6.3 AMG

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:01 ,

Caddy

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:19 ,

Mitsubishi Pajero 2.5 Turbointerculer

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:12 ,

goma foristrade 255/85/16

350 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 08:36 ,

��SHITET/NDËRROHET S-CLASS

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:25 ,

Mitsubishi Pajero

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Gush 14:57 ,

AUDI A8 , 3.0 NAFTE (PA TAKSE LUKSI)

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 14:26 ,

SE260 SEL W126 Automat Benzine1990 Gjendia ORIGJINALE

11 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Gush 11:28 ,

BMW 530D xDrive (on/off) Individuale

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Gush 10:49 ,

VW Touran 2011 6+1 vende 2.0 nafte

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 10:40
Linku:
,

SHITET BMW SERIA 330d 6000€

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Gush 10:28 ,

BMW 120d full

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 10:28 ,

HUMMER H2 FULLLL

20 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 10:28 ,

BMW 730Li 2014 benzin gaz 100%full

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Gush 10:01 ,

Mitsubishi Montero 4x4 per shitje

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 12:23 ,

Off Road Car For Rent Albania

90 EUR / muaj

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Gush 09:33 ,

Mitsubishi Pajero 2.5 Interkuler 4x4 Manual 6900 Euro

6 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 00:29 ,

10k Followers 28$

28 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Gush 00:19 ,

10k Followers 28$

28 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Gush 17:20 ,

Mitsubishi Pajero Offroad shitet/nderrohet

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 09:34 Dyqani ,

S H I T U R .....

3 890 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 03:12 ,

ALFA 147 GAZ BENZIN.

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Gush 22:36 ,

✅️SMART FOR FOUR,1.4 B/G

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 22:36 ,

SKODA OCTAVIA TAXI��

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Gush 10:07 ,

Mercedes Benz Cls 320 Cdi -06

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 22:56 ,

10k Followers 28$

28 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
06 Gush 22:29 ,

Mitsubishi pajero sport

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 18:13 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Gush 17:58 ,

SHITET

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Gush 13:14 ,

Okazion Automat Viti 2011 U SHIT FLM MERRJEP

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Gush 18:56 ,

Mitsubishi Pajero

8 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Gush 11:58 ,

Shes tubo inoksi mitsubishi pajero

150 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Gush 00:48 ,

��Tuareg 4900 EURO,i padiskutueshem.

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 00:48 ,

BMW 120D FULL

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 08:58 ,

Mitsubishi pajero 2.8 turbo 2005

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pajero | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • pajero në kategorinë Makina | BMW
  • pajero në kategorinë Makina | Mitsubishi | Montero
  • pajero në kategorinë All Category
  • Pajero në kategorinë Makina | Isuzu
  • Pajero në kategorinë Makina
  • Pajero sport në kategorinë Makina | Mitsubishi | L200
  • Pajero në kategorinë Makina | Mitsubishi | L300
  • pajero në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Jetta
  • Pajero në kategorinë Automjete
  • pajero në kategorinë Makina | Ford

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione